Hyvää tulossa!

Venäjältä tulossa suuri HOMOJEN ryntäys Suomeen, koska Venäjällä ei ymmärretä suklaarakkautta. Ja mikä parasta – Valtte toivottaa kaikki lämmöllä tervetulleeksi Virolahden lämpöiseen syleilyyn. Paikallisessa helmessä Wwirta-baarissa) tavataan ja tutustutaan. Suukkoja hei!
4190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Virolahti onkin heille luonnollinen elinympäristö, sulautuvat kaltaistensa joukkoon. Toisin kuin muualla Suomessa.

Äänestä
  • Virojoki kuuluu hetero-kulttuurin piiriin, ei lepakot/hinttarit juhli!!!

    Äänestä

Hankkikaa oma elämä.

Äänestä

Hiono juttu toivottavasti pian on ihan kiva kun täällä on kauniita venäjän poikia eikä pelkkiä vanhoja haisevia haalari ukkoja minun sauna on aina lämmin venäläisille homo pojille ova muuten tosi kiimaisia odotan innolla tulevaa mökkikautta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Teppo_Moi kirjoitti:

Venäjältä tulossa suuri HOMOJEN ryntäys Suomeen, koska Venäjällä ei ymmärretä suklaarakkautta. Ja mikä parasta – Valtte toivottaa kaikki lämmöllä tervetulleeksi Virolahden lämpöiseen syleilyyn. Paikallisessa helmessä Wwirta-baarissa) tavataan ja tutustutaan. Suukkoja hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu