Kerro satu heti kun

oot vapaa

rakastunut himoitsija

-p

En saaa aja tusta irti, voi olla etttä tartun liian lujaaa.
Tilanne vi*un omituinen
Silti, vuodesta toiseen.
Enkä luovuta!
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Puolvuotta sitte olit varattu? mitä sä mua täällä siten oot härnänny saatana. Tahtoo selvyyden , kaikkeen , rakas.

selvyyden ulottumattomissa....

Kulutetaan vuosia.. niin teemme

Äänestä

Kommentoi aloitusta


salaisesti_ kirjoitti:

oot vapaa

rakastunut himoitsija

-p

En saaa aja tusta irti, voi olla etttä tartun liian lujaaa.
Tilanne vi*un omituinen
Silti, vuodesta toiseen.
Enkä luovuta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu