Aasian pojat kun pääsee goukkariin niin voi sitä lääppimisen määrää. Länkkärit ei koskaan käyttäydy tuolla tavalla mutta nuo minikikkelit kyllä ovat kuin kaksikymppiset ekaa kertaa naisen nähneenä ensi kännissä. Minä hoidan goukkarikäynnit hiukan tyylikkäämmin.
https://www.facebook.com/video/video.php?v=331029353763230
https://www.facebook.com/video/video.php?v=331029353763230
Vastaukset 15
Vanhimmat
Haluan posliinia, en tuollaista tuhveroa.
Miten naiset suostuvat tuollaiseen, ihmisarvoa alentavaa, eipä muuta.
Ihan ku ei oliskaan nainen... HMM... aika epäselvää mut näyttäs leikatulta pojalta.:)
Jos on nainen, niin kyllä on kolkon näköinen kasvoiltaan, miehen näköinen enemmänkin.
Nyt oli kyse aasialaisten miesten käytöksestä. Tyttö se on, silarit on mutta anyway.
Vain pieni otos aasialaisista miehistä, ei kannata yleistää. Tyttö ei ollut millänsäkään,jatkoi vaan tanssiaan, heh.
Aasiassa ei asu onneksi kuin noin 2,3 miljardia miestä enemmän kuin Suomessa. Eihän se ole paljon mitään meidän kolmen miljoonan miehen rinnalla. Eihän se ole kuin 767 miestä jokaista suomalaista kohti. Olemme aika pieniä suuressa maailmassa.
Ketä saa siis keskimäärin hävetä maailmalla jos hävetä haluaa?
Jokainen hävetköön omia tekosiaan, jos tarvetta. Muiden puolesta on turha hävetä, hoitakoot sen puolen itse, jos hävetä osaavat.
no kauneus on katsojan silmissä,,,tyttö tai ei!
mun käsittääkseni japsit ne kuulema mukaa oikeita pervoja onki,,,arabeista puhumattakaan!
noi gogo baarit ei oo mun juttu, oluen juo ja äkkiä pois!
Gogossa kiusaantunut olo poistuu heti kun ottaa reippaasti tyttöä polvelle siemailemaan drinksua ja siinä voidaan sitten neuvotella muista asioista. Kun otat kolme tyttöä syliin ja neljäs hieroo niskoja ja viides ja kuudes kannustavat edellisiä niin tunnelma alkaa kohota.
Sitten siirrytäänkin tequila-linjalle jossa juodaan 20:n tequilan settejä.
Jyvät alkaa karsiutua akanoista ja tiedät kuka tai ketkä on illan valintoja. Ystävällisenä miehenä voit maksella myös tyttösiä kotiinsa nukkumaan että saavat ottaa iisisti illan valittusi kanssa poistuessasi.
Rahaa on palanut kolmisen sataa euroa tuossa kohtaa joten tuo toiminta ei onnistu jos siemailee yksin nurkassa yhtä singhaansa. Charmööri ei auta asiassa lainkaan.
Sitten kun niitä tequila drinkkejä ja bissejä on juonut kaksin käsin pääsee tyttö (tytöt) helpommalla hotellilla. Taas Savon poikii viiään.
Nykyään noi Couggari paikatkin kesyjä, keskitytään rahojen nyhtämiseen.
Joo ei sinne kannata rahattomana mennä eikä edes vähävaraisena. Se on ihan illasta ja yksilöstä kiinni pääseekö ns helpolla vai ei. Satojen oppaitteni joukossa ollut vain kaksi naista jotka olivat niuhoja seksin suhteen. Toinen valehteli olevansa raskaana. Pistin saman tien ovesta ulos mutta herrasmiehenä maksoin sovitun summan kuitenkin vaikken vastinetta saanutkaan. Kyllä minua pitääkin viedä. Nautin täysin siemauksin siitä viemisestä. Parasta maan päällä!
Minkähän takia toi "sinkkumatkailija" yleensä menee noihin go go baareihin ?? Oluen juon ja äkkiä pois?? Ei kai aurinkomatkatkaan ole mitään rasti ruutuun, kun olet käynyt jossain mainostamassamme paikassa yleisökyselyä järjestänyt??
Ollaan kaverini kanssa käyty myös noissa baareissa katsomassa sitä menoa, ihan uteliaisuudesta. Ei olla viihdytty myöskään yhtä olutta pidempään. Ei kai se kiellettyä ole, jos viipyy vain hetken, häh.
Useimmat taitaa tehdä uteliaisuudesta niin. Eihän siinä mitään.
Kerran mentiin kaveri kanssa bongaamaan uusia tuulia ja paineltiin ennestään tuntemattomaan goukkariin jonne piti mennä portaat ylös ja sillan yli. Astuttiin verhojen välistä sisään ja suut lopsahti auki.
-Pöydillä svengasi viisi Sally Spectraa ja seitsemän Anita Hirvosta ja taisi pari Lenita Airistoakin olla. Ei yhtään asiakasta. Lähdettiin juosten pois. Tuolla kertaa se ei ollut meidänkään juttu tuo gogo-baari. Ei panettanut koko iltana enää.