mitä mieltä tytöt on hiljaisita pojista

Niin eli täälä on yks tällä '99 hiljanen poika
Mutta jos joku tulee kysyy jtn nii vastaan kyl reippasti ja tällee, mut ite en uskalla alottaa puhumaan tytölle, nii mitä mieltä tytöt on tälläsist hiljasist kilteistä pojista?

(Oon iha tämmöne perus, hyvä hygienia panostaa ulkonäköön jne.)
12159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ite tykkään tai siis sellaset o kivempii kun ne kauheet juoruajat..Mut olishan se kiva jos poikakin alottas niit leslustelui. Mut kuulostat ihan mukavalta wt jos piatät vaik kik mii voin tul juttelee
Nii ja ite oon 00 tyttö, ja en oo ite mikää hirmu puhelias mut en kyl ujokaan :D

Äänestä
  • No en voi tulla kikaa ku en tiiä sun kik :p

    Äänestä

  • mietimpävaan kirjoitti:

    No en voi tulla kikaa ku en tiiä sun kik :p

    osaakko lukea vatipää

    Äänestä

  • moiksuli kirjoitti:

    osaakko lukea vatipää

    No katokku toi sun oikeeinkirjotus ei ollu iha parhaasta päästä nii oli hiukan tulkitsemis vaikeuksii, ettätota...
    tos-> sammpppppa

    Äänestä

Ne on säälittäviä raukkamaisia! Ja VIHAAN POIKIA!!!!

Äänestä
  • mitä niin pahaa meis on?jos on komeeki

    Äänestä

Hiljasempiki käy :)

Äänestä

tietenkin kelpaa, tykkäänkin enemmän vähän hiljaisemmista ihmisistä, sellaset jotka puhuu kovaa ja korkeelta on täys pellejä miun mielestä. Sitäpaitsi machomiesten ajat on muutenkin jo ohi kun just sellaset ujot pojat on mun mielestä söpöjä <3 , ite en oo mikään enkelin perikuva, mut ei haittais jos poika on :P Saattaisinpa vaikka laittaa viestiä kikissä hetikun jaksan päivittää sen

Äänestä

Mikäs niissä on vikana. Eipähän ainakaan ole kovaa kilpailua muiden tyttöjen kanssa (tätä pidän hyvänä ominaisuutena). -99 tyttö

Äänestä

mun mielestä hiljaset on kivenpia kun tunnin häiritsijät kunhan se hiljainen osaa myös kuunnella

Äänestä
  • Missä kaupungissa asut? Tuu kikkaa jos Lapista päin: velratium

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mietimpävaan kirjoitti:

Niin eli täälä on yks tällä '99 hiljanen poika
Mutta jos joku tulee kysyy jtn nii vastaan kyl reippasti ja tällee, mut ite en uskalla alottaa puhumaan tytölle, nii mitä mieltä tytöt on tälläsist hiljasist kilteistä pojista?

(Oon iha tämmöne perus, hyvä hygienia panostaa ulkonäköön jne.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu