Jos häviät, häviä kunnialla.

Älä alennu moiseen
34443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

En mitään ole hävinnyt jos en kaikkea ole saanut. Kiitän siitä mitä olen jo voittanut.

Äänestä
  • Hävisit! Hyväksy se!

    Äänestä

  • Mitä sulle kuuluu kenenkään muun asiat huolehdi omistas vaan

    Äänestä

Viemärirotta on ikävä vieras.

Äänestä

Onkohan jollakin omia päänsisäisiä ongelmia vai mikä mättää?
No haitanneeko tuo vaikken ymmärräkään.

Äänestä

Voittajan olo

Äänestä
  • Olet täällä??

    Äänestä

vastahan ollaan tavattu,ja muuten oon nalle.

Äänestä

Voittaja olen. Paremmin ei olisi voinut mennä.

Äänestä
  • Vale!

    Äänestä

  • ei, olen vasta tässä (jos mu tarkoitit :). Tulin tsekkaan jälkimainingit eilisen jälkeen, ja huomaan palstan rauhoittuneen. Hyvillä mielin totean sen, poistun, enkä enää tänne tule.

    Eli sikäli voittajafiilis ainakin tällä naisella!

    Äänestä

Sulle ihan miten vaan sopii.

Äänestä
  • LUUSERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

    Äänestä

  • oot mahtava persoona.

    Äänestä

  • miesvoitti kirjoitti:

    oot mahtava persoona.

    Sä transu!

    Äänestä

  • että naisella on kulli

    Äänestä

  • mistätiiät kirjoitti:

    että naisella on kulli

    "nainenvastaa" "miesvastaa" "nainevoitti" "miesvoitti" "työnnäneuvossinne " on saman kirjoittajan kirjoituksia. Huomaa heti!

    Äänestä

  • nätti nainen ja kiroilee ku poika :(

    Äänestä

  • tunnensen kirjoitti:

    nätti nainen ja kiroilee ku poika :(

    Joo tiiän kans ton. Vantaalainen vesipää akka. Sekoaa jos joku ei sen kanssa samaa mieltä oo ja alkaa kirjoitteleen miehenä ja naisena

    Äänestä

  • tunnensen kirjoitti:

    nätti nainen ja kiroilee ku poika :(

    Varattu akka mutta stalkkaa mustasukkaisena yhtä tääl. Vainoaminen on sille kirosana.

    Äänestä

  • Sekoaalisää kirjoitti:

    Varattu akka mutta stalkkaa mustasukkaisena yhtä tääl. Vainoaminen on sille kirosana.

    Tuota en tajua, että jos varattuna on mustasukkainen jostain muusta kuin omastaan! Kaistapäistä! Muutenkin on aika säälittävää roikkua epätoivoisena jossain ihmisessä joka suoraan sanonut että ei kiinnosta ja suuntaa kiinnostuksen selvästi toiseen ihmiseen!

    Äänestä

  • monineuvoinen kirjoitti:

    "nainenvastaa" "miesvastaa" "nainevoitti" "miesvoitti" "työnnäneuvossinne " on saman kirjoittajan kirjoituksia. Huomaa heti!

    Voi vitun ääliö eikö yhtään hävetä noiden luulojes julkituominen, no hupia susta kyllä saa jatka vaan.

    Äänestä

Mahtavaa eikö vaan!

Äänestä

Mun mielestä ne jotka toisesta ihmisestä joutuu kisailemaan on kaikki jo hävinny alunperinkin...

Äänestä

En koe tarvetta voittaa joka kerta. Tappion tunnen ja voiton, vuoroin sitä vuoroin tätä.

Äänestä

Missä häviän ja kenelle.

Äänestä

Häviksä nyt

Äänestä

Onko tämä ollut jollekin/joillekin jotain ihmeen taistelua/kilpailua jostain asiasta et kuka saa kyykytettyä jotain ihmistä parhaiten (jollain tavalla mikä ikinä se tapa sit lieneekään.. vaikka sitten valheiden kautta.. vaan miten se sanonta menikään.. valheilla on lyhyet jäljet)?
En oikein ymmärrä.. Mut nyt asiat ovat muidenkin tiedossa.. Samoin kyykyttäjä-/kiusaajaporukka. Ja jo oli aikakin.. Minkä takia he sitä tekivät? Hyvä kysymys.. Jäävät nyt keskenään rypemään siihen omaan liejuunsa.. Ei käy kateeksi, sen voin sanoa.

Äänestä
  • Typerykset kaivo oman hautansa, ja nyt saavat vielä multaa niskaan.

    Äänestä

  • ja poistun palstalta hyvillä mielin.

    Eräs vainottu olen. Mut paha sai kaikesta päätellen palkkansa. Vaikken vihaa tänne tullutkaan kylvämään. Mut luulen, etä suuri yleisö on nyt kartalla palstan meningistä. Joka on varsin raadollinen. Psykopaattien kilpailua. Tämänkin aloitus kaikesta päätellen.

    Äänestä

  • Yhdyn_teihin_ kirjoitti:

    ja poistun palstalta hyvillä mielin.

    Eräs vainottu olen. Mut paha sai kaikesta päätellen palkkansa. Vaikken vihaa tänne tullutkaan kylvämään. Mut luulen, etä suuri yleisö on nyt kartalla palstan meningistä. Joka on varsin raadollinen. Psykopaattien kilpailua. Tämänkin aloitus kaikesta päätellen.

    Sitähän tämänkin viestiketjun aloitus on... Harhaisen ihmisen provoamista,,pahenee iltaa kohti, jos huomiota ei jostain suunnasta tipu.Ei niin väliä mistä.

    Äänestä

Mistähän tässäkin on kyse.

Äänestä

et on mahiksii ja sit saat pataan, lyön sut ketoon!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oletkorotta kirjoitti:

Älä alennu moiseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu