Audi taksit ?

Miksei Audia näy takseina ?
14117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Vaihtoarvo uuteen vaihdetteassa.

Äänestä

Liian pramee peli siihen hommaan, eihän lamborziinejäkään ole suomessa taksi käytössä?

Äänestä

Epäluotettava automerkki.

Äänestä

Kohta tulee nimimerkki A7-- kertomaan kuinka olemme köyhiä ja kateellisia, koska Audeja ei ole takseina.

Äänestä
  • Tulin jo, helpottiko. Voe ristus te ootte.

    Jos sulla on noin iso ongelma tällä palstalla, muuta ehdi, kun hyppiä jutuista juttuun, turhanpäiväsiä länkyttää, niin eikö kannattais ostaa vaihtaa levyä. Sama tyyppi mutta eri nimimerkki koko ajan.

    Äänestä

  • A7-- kirjoitti:

    Tulin jo, helpottiko. Voe ristus te ootte.

    Jos sulla on noin iso ongelma tällä palstalla, muuta ehdi, kun hyppiä jutuista juttuun, turhanpäiväsiä länkyttää, niin eikö kannattais ostaa vaihtaa levyä. Sama tyyppi mutta eri nimimerkki koko ajan.

    Kattos vaan Viron pelle paskaPete jatkaa tyhjähousu näytät olevan kyläpelle painu sinne Tallinan viisumikeskukseen siellähän teikäläis huijarit majailee.

    Äänestä

  • Voe harmi, mutta suomalainen oon. Keksi nyt parempaa tekemistä lauantaihin, kun aukoo päätä päivästä toiseen, mutta toisilla on niin tylsä ja köyhä elämä, ymmärrän.

    Äänestä

  • No Viron pelle ei näytä sinunkaan tekemiset häävejä olevan köyhää on varsinkin sulla kun täällä rehvastelet mee nyt sinne tallinnan viisuvenekeskusvalkamaan.

    Äänestä

  • Pelleoot kirjoitti:

    No Viron pelle ei näytä sinunkaan tekemiset häävejä olevan köyhää on varsinkin sulla kun täällä rehvastelet mee nyt sinne tallinnan viisuvenekeskusvalkamaan.

    Mee sää sinne pulsu maahan, mihin kuulutkin romuineesi.

    Äänestä

Miksi Lontoossa käytetään tötterö takseja, suomessa voitaisiin kans käyttää? Nää mersut,volvot,bemarit on ahtaita maatiaisia, sitikalla olis hyvä se berlusgooni malli?

Äänestä

Tosiaan.... Mersuja ja Bemuja on, sekä monia edullisempia autoja aina Civiciä ja Ceediä myöten. Audin mallistosta luulisi löytyvän taksiin käypäisiä autoja. Vaikea kysymys!

Äänestä

Audilla ei ole takseille riittävän hyvää huoltopalvelua 24/7, eikä sijaisautopalvelua. Näin ovat taksit kommentoineet.

Äänestä
  • Höpöhöpö. Kaksi Audia omistaneena ja alle 60 tkm niistä luopuneena voin sanoa, että ainoa asia mikä Audeissa toimii on Liikkumisturva. Ainoa romu mulla toistaiseksi, joka on jättänyt tielle (2 kertaa).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wwqqq kirjoitti:

Miksei Audia näy takseina ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu