Apinaravintola Lpr

Oletteko muut huomanneet, että apinaravintolan asiakkaat ovat todella väsyneen oloisia. Pihalla tupakalla olevat nuoret näyttävät olevan todella loppuun kuluneita. Omassa nuoruudessa Vinkkarissa ja Kleopatrassa ei moista apeutta nähty, juomapuolikin oli trinkkipainotteista , apinaporukat vetävät vaan bisseä..;))
11271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

melkosen väsynyt tapaus on itse baarikin...

Äänestä

Olen, eikä tämä ilmiö jää pelkästään apinaravintolaan, huppupäisiä surkimuksia, säälittävää.

Äänestä

Baari sinällään on ihan viihtyisä paikka, mutta nää elämänkoululaiset pilaa sen muilta läsnäolollaan

Äänestä

Elämäm_koululaiset viihtyvät siellä baaritiskillä ja kyllä sen niistä vakioporukoista huomaa, että luulevat omistavansa koko paikan. Siellä voi sormella osoittaa, ketkä eivät pelkällä alkoholin voimalla ole liikenteessä.

Äänestä

kännäbis väpääks.

Äänestä

hei äläs rupee mulle, opettele tavoille ensin niin aletaan sitten keskustelemaa asioista. jo vuonna 2005 vanhaaliittoa paikalla että ala sitten siitä, ei voi sanoa et olis itsestään selvyys. tietty aina jotain neitejä paikalla.

Äänestä

Surkean näköistä sakkia siinä kesäisin istuskelee.Ja ulkopuolella muutenkin lojuu muina vuoden aikoina.Alkoholisteja ja muita reppanoita.Säälittää kun ohi kävelee.

Äänestä

No, syy siihe on pilven polttelu muu sekakäyttö. Päivät loisitaa pelailemassa jotai pleikkaria ja hörpitään kaljaa. Sitten parit "imut" ja citylle. Hito rentoo ja sossu maksaa kaiken. Voiko syrjäytynyt muuta tarvitakkaan? Kavereita, kaljaa ja kannabis, olemme yhteiskunnan noudeva voima..

Äänestä

Milloin poliisi laittaa tämän huumeluukun kiinni!

Äänestä

Joo tuo LUUKKU kiinni !!, poikanikin on alkanut notkua vkonloppuisin siellä...

Äänestä

lappeenrannan eliitti kokoontuu apinassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


terävät_pöytään kirjoitti:

Oletteko muut huomanneet, että apinaravintolan asiakkaat ovat todella väsyneen oloisia. Pihalla tupakalla olevat nuoret näyttävät olevan todella loppuun kuluneita. Omassa nuoruudessa Vinkkarissa ja Kleopatrassa ei moista apeutta nähty, juomapuolikin oli trinkkipainotteista , apinaporukat vetävät vaan bisseä..;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu