Mitä luulette, kääntyisikö John Bonham haudassaan ja mitähän tuumii Jimmy Page seuraavasta Stairway to Heaven versiosta.
Ladies and Genteman, olkaa hyvät
https://www.youtube.com/watch?v=jm9PAIYF7Ag
Hei Zeppelin Fanit
terveisinyksvaan
3
1442
Vastaukset
- huuuuuuuhhcfffcgggxfd
Joo
- ghhjjvhhhgg
Hgvjnvfgg
Joku on todella nähnyt vaivaa.
Mistä ihmeen elokuvasta tai tv-sarjasta tuo taustafilmi on otettu? Vaikutti, että ainakin joku 1980-luvulla tai 1990-luvun alussa tehty. Ja hyvä ääni laulajalla, aika ajoin muistutti hieman Plantin ääntä.
En tiedä kääntyykö John Bonham haudassaan ja suuttuisko Page, Plant ja J-P Jones, mut musta hauska pätkä. Mitähän tapahtuis, jos jossain kirkossa tai seurakunnan kokouksessa joku laulais tällaisen biisiin? Olisko huono, kun siinä on toi Stairwayn sävel?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1694294Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan512432Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va232272Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos541836Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3721740Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi611474Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu221469Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy811375Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?
Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden1011291Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1561207