Mitä luulette, kääntyisikö John Bonham haudassaan ja mitähän tuumii Jimmy Page seuraavasta Stairway to Heaven versiosta.
Ladies and Genteman, olkaa hyvät
https://www.youtube.com/watch?v=jm9PAIYF7Ag
Hei Zeppelin Fanit
terveisinyksvaan
3
1496
Vastaukset
- huuuuuuuhhcfffcgggxfd
Joo
- ghhjjvhhhgg
Hgvjnvfgg
Joku on todella nähnyt vaivaa.
Mistä ihmeen elokuvasta tai tv-sarjasta tuo taustafilmi on otettu? Vaikutti, että ainakin joku 1980-luvulla tai 1990-luvun alussa tehty. Ja hyvä ääni laulajalla, aika ajoin muistutti hieman Plantin ääntä.
En tiedä kääntyykö John Bonham haudassaan ja suuttuisko Page, Plant ja J-P Jones, mut musta hauska pätkä. Mitähän tapahtuis, jos jossain kirkossa tai seurakunnan kokouksessa joku laulais tällaisen biisiin? Olisko huono, kun siinä on toi Stairwayn sävel?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-196035Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite875663Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin993659- 1253644
- 1231406
- 571347
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301262- 381069
- 451053
- 261029