Milloin kytketään

Op perustaa oman terveyspavelutoiminnan. SP otti nimeensä OMA . Onko kellään tietoa tuosta Säästöpankin johtajasta Partasesta. Mistä tuli taloon. Eräiden juttujen pohjalta OP kautta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Terveyspalvelut tuottaa ainakin ulkolaisille yhtiöille. Joten on ymmärrettävää tuo omaop terveyspalvelu. Partasesta en tiedä. Niitä on Seinäjoella, kouvolassa, kotkassa.

Äänestä

Kouvolassa SP pitää pientä konttorinkulmaa koska OP on iso lukaali. Ilmeisesti SP teki palveluksen kouvolan taustahallinnolle koska sanomalehti julkaisi kokosivun kehut ja ET lehti antoi nettisivullaan ilmaista näkyvyyttä pari viikkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fuusio kirjoitti:

Op perustaa oman terveyspavelutoiminnan. SP otti nimeensä OMA . Onko kellään tietoa tuosta Säästöpankin johtajasta Partasesta. Mistä tuli taloon. Eräiden juttujen pohjalta OP kautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu