Miten paljon kaipaankaan sua mies. Kuvasi vain lohduttaa. Anteeksi kun käyn niitä katsomassa. Harmi, kun et ole pitkään aikaan päivittänyt facebook sivujasi tai ainakaan niin, että julkisena näkisin jotain. Etkä muuttanut whatsapp profiilia. Tiedät, että käyn niitä katsomassa. Facebookin seuraajat ainakin huomaa, kun etsii uusia kavereita. Sun nimeä en ole kylläkään nähnyt, joten et taida katsella sivujani, vaikka mieshaasteessakin viides mies olit sinä....ei kukaan muu. Voi, kun saisin tulla luoksesi. Tietäisitpä kuinka viestisi sai sydämeni ja kehoni värisemään...vaikka olikin vain arkinen kysymys työvuoroista. Olet saanut mut aivan tolaltaan. Järkevä nainen sekaisin rakkaudesta ja ikävästä. Tahtoisin olla sun<3 Odotan vain näkemistäsi.
Itkettää mies
rakastansua
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kiitos, että olet olemassa.
ei ole nyt oikein intressiä kirjoitella mihinkään.
Oikein sääliksi käyt jos olet se Hannun perään oleva Minna. Samat on teksit. Tee jo jotakin että pääset tuosta säälittävyydestäsi. (sääli EI ole sairautta, vain kova ihminen sanoo niin).
Oliko pakko?
Sä olet vihaa täynnä. Mene sinne vihapalstalle avautuun siitä. Mitä se sua tippaakaan liikuttaa että joku anonyymi palstailija on mielestäsi sälittävä.
Vihaa tuossa ei ole. Mikä vaivaa kun ette tajua- otatte kaiken vain itseenne onnettomat ressukat nälvintänä tai vihana???.
Haukkuminen jatkuu. Onnettomat ressukat?