Kovia juoksemaan

jos sä pistäisit maaten ja alettais hommii. Mutta sun vuokses lapsista tuliski vain kovia yöjuoksijoita :)
18<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Minun vuokseni kovia yöjuoksijoita. Jäisi koulutkin käymättä isona harmittaisi, kovasti.

Äänestä
  • Komppaan. Ei tule meillekään :)

    Äänestä

heh mitäs se tuo niinkun tarkoittaa? Musta tuntus vähän että sä/hän tulisit raskaaks alta aika yksikön heh...niin että tuota se tässä vähän jännittää....

Äänestä
  • en todellakaan hingu raskaaksi, mutta sillä naimisen määrällä mikään ehkäisy ei riitä

    Äänestä

  • ei kannata ihan hirveästi jännittää, turhaan;D

    Äänestä

  • yötöntäyötä kirjoitti:

    en todellakaan hingu raskaaksi, mutta sillä naimisen määrällä mikään ehkäisy ei riitä

    mä olen parhaassa hedelmällisessä iässä siis alle 30-kymppinen, joten miksipä ei, lapsoset on ihania

    Äänestä

  • Sinäkin siis sitä mieltä että se olisi täysin väistämätöntä meidän himoillamme. Ehkä se on niin sitten tarkoitettu mutta itse en katsoisi huonoa jos se ei kuitenkaan ihan heti tapahtuisi. En kuitenkaan tahtoisi olla enää erossa saati ilman sitä kanssaan mutta kaikki se taloudellinen puoli jne mitä siihen liittyy arveluttaa tällä hetkellä. Kinkkinen homma.

    Äänestä

  • toi on hieno tilanne, tuntuu vaan oikeelta vaikkei kaikki muut pitäiskään niin järkevänä

    Äänestä

  • Sydän tietää aina ja mun pitää jatkuvasti vaihtaa boxereita kun tulee nääh....

    Äänestä

Kovia juoksijoita voisi tulla, heh, niin päivällä kuin yöllä... Ja kiitos kohteliaisuudesta!

Äänestä
  • No, mutta, suomestahan puuttuu hyvät juoksijat. Laittakaa alulle, saadaan vielä joskus kesäurheilusta mitali, sitä odotellessa. taidankin lähteä katsomaan tyttöjäni.

    Äänestä

raamattu sanoo samaa, muttei halujesi mukaan.

Äänestä
  • Nähdään nallessa, tulenko hakemaan sinut.

    Äänestä

Kyllä vois tulla hyviä urheilijoita :) Ja söpöjä, jos saavat isänsä silmät <3 Mutta en minä sentään mikään yöjuoksija ole, vaikka iltaisin olenkin virkeimmilläni ;)

Äänestä

Enpä usko, ainakaan jos minuun tulisivat. Olen hirveän huono valvomaan pitkään yöllä, vaikka yöllä tahdonkin väliin kukkua, kun pitäisi nukkua. Mutta sinä taidat olla sitten melkoinen yökiitäjä.

Äänestä
  • Älä viitti, tavallisestihan nukun tähän aikaan. Tu kukkuu viereeni, me kuitenkin osaamme nauttia toisistamme.

    Äänestä

kevät pistää hormoonit hyrräilee;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olismeidänlapset kirjoitti:

jos sä pistäisit maaten ja alettais hommii. Mutta sun vuokses lapsista tuliski vain kovia yöjuoksijoita :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu