Töitä pitäis löytää ja ajattelin Kouhia Oy:tä. Millaisessa maineessa ko talo on? Olen juuri suorittanut intin ja kaupanpäälle ain sieltä yhdistelmäkortin ja nyt pitäis löytää työmaa.
Kouhialle töihin...kö
Töihinkö
5182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ensin lommit korviin ja puukengät
Hommaa kunnon kolitsihousut jalkaan ja nortti suuhun ja reilusti ylipainoa. Opettelet puhumaan huutamalla ja mylvit kokoajan ja syöt makkarapannua ekstra suolalla. Luet Ratto lehteä ja karjut Äl Aassa kokoajan. Asut rekanhytissä ja et pese ittees koskaan ja päästät kolitsiin aina mukavaa lämmintä koska kollarikin tarttee "ruokaa"!
Olipa tyhjentäviä vastauksia
Soita ja pyydä päästä haastatteluun. Sitten, jos ja kun pääset haastatteluun, niin asiallisesti kysyt haastattelijalta, että voisiko hän kurkistaa kolitsihousujesi sisään ja kun haastattelija kurkkaa niihin, niin puhallat samalla suolen tyhjäksi takuu mureaa lämmintä brojoa. Näin paikka on sinun.
näköjään on työhönpääsy muuttunut