Mulla on 14 poika ja hän sotkee vaatteensa pihalla aina kun on vain mahdollisuus.ja varsinkin märällä no minä olen käskenyt hänen laittamaan kurahousut jalkaan. Hän ei kylläkään sano mitään vastaan hän tietää että minä annan hänelle peli kiellon jos hän sanoo vastaan
kurahousut
4
891
Vastaukset
- 44536
Huoh... Onko tää taas joku trolli?
- Kukkishattu
Erittäin todennäköisesti joku "sadeasujen ystävä" on taas todennäköisesti asialla. Henkilö, jolla on fetissi siihen, että nuori pakotetaan pitämään kurahousuja.
Heillä on omat nettisivutkin ja sielläkin on fiktiivisiä tarinoita aiheesta, kuten kertomus rippikouluikäisestä, joka pakotetaan pitämään kurahousuja.
Ei tuollaiset fantasiat nyt vielä ihmisestä lapsiin sekaantujaa tee, mutta kyllä sen oman fetissin voisi pitää noissa suljetuissa yhteisöissä, eikä tyrkyttää sitä muille näillä julkisilla palstoilla. - Haalarityttö
Aloitus on ehkä väärässä osastossa (pitäisi olla osastolla Fetissit), mutta ei fetisistien tule piileskellä missään maan alla omilla salapalstoillaan. Kyllä jokaisella on oikeus toteuttaa omaa kirjallista luovuuttaan julkisesti.
- 309
moi itsellä on kurahousut ikää 31v ei vaan kehtaa laittaa päälle vaikka olis kiva käyttää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617