WSK Gold Cup

OTK:lla jälleen voittoon wsk gold cupissa KFJ:ssä, KF:ssä ja KZ2:ssa!!.
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No mites ammattitiimi tässä kisassa pärjäsi? Ois kiva tietää...

Äänestä
  • No vastaa ittelles vielä kerran ni tiedät

    Äänestä

  • Siällä ol useampikin ammattitiimi. Mitäköhän niistä tarkoitit? CRG, Praga, Ward, Forza... vai mikä?

    Äänestä

Ei hyvänen aika. Missä kaikki kotimaiset suomalaistiimit. Tämäkö nyt seurausta huonosti hoidetusta nuorisotyöstä. Tästä ei kyllä seuraa mitään hyvää jatkossakaan. Jo muutaman vuoden tämä suuntaus ollut vallalla. Nyt täytyisi kyllä AKK hallituksen herätä ja ottaa karting ykkös prioriteetiksi. Kohta loppuu kuskit ja sen myötä toimitsijatkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


OTKrulles kirjoitti:

OTK:lla jälleen voittoon wsk gold cupissa KFJ:ssä, KF:ssä ja KZ2:ssa!!.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu