psykan yo kirjotukset

mooikkka kaikki psykan nyt keväällä kirjoittavat,,
oletteko paljon lukeneet ja millä mielellä kokeeseen?? :DDD
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Psykologia on yksi lempiaineistani ja lukeminen oikeasti kiinnostaa plus olen ajatellut sitä myös jatkoa varten, mutta katsoo nyt..kuiteskin niin no kyllähän tottakai jännittää, vaikka olenkin lukenut kaikki oppikirjat pariin kertaan läpi, mutta eihän sitä ikinä voi tietää, kuinka haasteellisia kysymykset ovat. Onnea tuleviin psykan kirjoituksiin!:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


psyka kirjoitti:

mooikkka kaikki psykan nyt keväällä kirjoittavat,,
oletteko paljon lukeneet ja millä mielellä kokeeseen?? :DDD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu