colonia Santa maria

reouty

Millainen kulku yhteys tuolta hotellilta rannalle.

9

146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LammintaOn

      Ei ole rantaa lahellakaan, ainakin 300km rannalle

      • bile

        Olet idiootti


      • LammintaOn
        bile kirjoitti:

        Olet idiootti

        ehka, mutta colonia Santa maria on useammassakin paikassa. Ehka kysyjan olisi pitanyt tarkentaa hieman kysymystaan.


    • sinneppä

      Hiekalle on kulkua helpottamaan asetettu matto. Ihan hyvä kulkea.

    • reouty

      Sen takia kysyn koska esim hotelli vila goesasta on palmujen reunustama kaunis laatoitettu tie/polku suoraan rantaan. Sitä pitkin on ollut kiva mennä rantaan. Kun esim sea breeze inn hotellista kulku rantaan on ihan perseestä polkuja pitkin pihojen läpi.

    • ToPet

      Tilasin juuri tähän hotelliin Goalle Bagaan helmikuulle 2016 2 vko:n matkan.
      Olisi kiva tietää kokemuksia tästä hotellista. Esim. aamiainen, ranta, ympäristö, kaupat lähellä ym?

      • kvg666

      • kivaalomaa

        Tilattiin kans matka 16,2,2016 reissu tähän hotelliin. Siinä on kaikki lähellä ja hyvä ranta. Kaveri kehui aamupalaa ja sijaintia sekä siisteyttä. Nähdään siellä helmikuussa.


    • loistoloma

      Yhtä helposti pääsee rannalle kuin vila goesaltakin!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      12
      4599
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      139
      4485
    3. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      75
      3340
    4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2764
    5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      86
      2482
    6. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      23
      2470
    7. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      6
      2467
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      29
      2450
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      41
      2436
    10. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      32
      2426
    Aihe