Oot kyl kova mimmi! Onnee ny!
naine mää kuulin uutise
juhliks
13398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
"En tarvii reitille edeltäjien kengänjälkii Enkä tääl pelkää kärsii, jos meinaa mennä läpi
ja miksei mentäisi...
Jee, avaa sun siivet auki levälleen kurota kiinni siihen haaveeseen Ei haaveistaan saa luovuttaa Ei esteet saa sua kaatumaan" <3
https://www.youtube.com/watch?v=odNieBCFwZU
http://fivetoes.net/wp-content/uploads/2014/10/happy.jpg
ilos on aina ilo meitsin silmäl. :)
Tuokin juhlii kanssani :)
http://gi108.photobucket.com/groups/n16/C6B2100CI7/happyfeet.gif
Sää varmaa oot saanu tänää jo kehui muualtaki. Tollane teräsnaine on yliluonnolline!
Kyllä minä tänään sain kiitosta eräältä joka on tuntenut minut 10 vuotta ja seurannut tiiviisti läheltä elämääni ja elämäni haasteita. Hän sanoi kutakuinkin samanlaista kiitosta kuin sinä tässä :) Kiitosta vaan <3 Hyvää yötä
Mää tuun aamusta viel onnittelu haliin sua! öit, naapurin!
Ai millasen uutisen kuulit? Oletko nyt varma että on edes totta lainkaan?
Toi uutine on sellane et jos ois käyny toisi nii toi naine ois luovuttanu kaikes. Tost uutisest riippu paljo se et mite se jatkaa vai luovuttaaks.
Niin olisi saattanut käydä.. EI kukaan ihminen takaiskuja kestä sarjatulella jos ei välillä näe jotain valoa ja toivoa jonka turvin jaksaa ottaa vastaan taas lisää takaiskuja koska niitähän tulee. Yhtä hyvää seuraa aina kaksi pahaa. Elämäni sääntö! ;) Nyt sitä pahaa odotellessa tulta päin! :)
En silti ymmärrä sanontaa "lopeta murehtiminen ja ala elää" Onko elämää vain hyvät hetket? Eihän ne edes kasvata ihmistä yhtään niin paljon kuin huonot hetket?
Pessimisti ei pety koskaa eiks nii? XD
Sama lahopää kirjottanut koko ketjun.. Hakee raukka jotain kostoa jollekin
mun oli pakko keksii se ku tiesin et kuulet siit :D
Onnea hänelle toivotetaan.