Seurakunnan viesti ihmisille. Etusivulla komeilee Jari Larikka. Keskiaukeamalla komeilee Jari Larikka. Onko liittynyt johonkin seurakuntaan. Matkiiko Sipilää,
Kirkko vois vähän jarrutella. Vai tuleeko Ratamoon siunauskappeli. Kaikki samalta luukulta.
Risteyslehti
Eroan
3
128
Vastaukset
- Hyväveli
Kouvolan seurakunan kokoomuslainen kirkkoherra Keijo Gärdström näköjään tukee seurakuntalaisten rahoilla toista kokoomuslaista ja lisäksi vapaamuuraria.
Kirkosta taitaa jälleen erota muuta jäsen. - 4562
Nyt letkuketku oli näyttävästi Kousan sivulla. No tuo puolueeton kokoomuslehti on tunnettu tarinan värittäjä. Liekkö petos enää rikos, mutta harhaanjohtaminen on luvallista.
- Hohhoija
Jarin ja ruumisarkkupiispalla on sama agenda.
Homojen tasa-arvon korottaminen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232463Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531753Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111064Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2951022- 259982
- 146893
- 56854
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110759- 46745
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua8728