Sulle, pölö

Onneksi tajusin sen, vaikkakin vähän myöhään, että olet täys huomiohuora ja idiootti. Ei kiinnosta sun pinnallinen seura ja typerät, kehittymättömät jutut.
12426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

rehellisyyteni tietenkin kiehtoo toisia kun toiset se karkoittaa tiehensä.

Äänestä

Tottakai vain pinnallista seuraa niille joiden seura ei oikeasti edes kiinnosta. Sitten niiden kiinnostavien tyyppien kanssa jutellaan enemmän ja syvempiä.

Äänestä
  • Juuri näin.

    Äänestä

Mikä on pölö?

Äänestä

äitikin täällä ja löysit hänen kehittymättömät jutut täältä.
Tuo on todella ikävää, otan osaa :(.
Kerro sille, että yrittää ainakin kirjottaa viisaampia, lupaa antaa vaikka vinkkejä, tai kiellä kirjottamasta, ettei sun hermo ja maine mene kokonaan.

Äänestä

Ootko sä aamusta alkaen ollut täällä? Häh?

Äänestä

Eikös silloin ois parempi pistaa suukki suppuun ja mennä menojaan?

Äänestä

Tää ei nyt ei osu alkuperäsiin tarkotuksiin. Eikä vähemmälti ikvään tai tunteisiiin. Voin silti olla idiootti, mutta en kenelle tahansa. Voin olla idiootti vain yhdelle henkilölle <3 ja mitä ikinä mikäkin pitää sisällään olen tuomioni lukenut, kohtuuttomasti. Nyt jutellaan <3 ja tioisaalta ei yhtä ilman toista, , luonnollisia. Sovitaanko vielä, fyysisesti, tunteellisesti, kestävästi vai miten... älä tuomitsetoista kuulematta kohteelta itseltään.. pus

Äänestä

Ehkä oot just se. Se ukko kutsu mua aina välillä viesteissä pölöksi.
Sä tiedät itsekkin että Sä oot mulle tärkeä.
Mulla on ikävä sua mies. Taidan jopa rakastaa..
Harmi kun et halua enään yhteydenpitoa.
Se oli sun valinta.

Äänestä
  • :D jos oisin idiootti, en ois loukkaantunut, koska oma iditismio tuli rakkauden myä läpi inkojen ja petun vuoriston. tulkinnvaraiseksi, ja pyysin loukkantumista aiheelliseksi vaikka suhteellisuus on tosiasia. Kuuntelne mitä mun mokat on aiheuttanut, kuuntelen aj odotan tiedostaen

    ei se mitään häntä .,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Herääminen kirjoitti:

Onneksi tajusin sen, vaikkakin vähän myöhään, että olet täys huomiohuora ja idiootti. Ei kiinnosta sun pinnallinen seura ja typerät, kehittymättömät jutut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu