Voi elämän kevät..!!!

Ei ole puuta kuoreen katsom...

Voi voi, Jetset, mitä tuohon nyt sanoisin. Onko vaimo pettänyt? Vai miten sä olet seurasi oikein valinnut? Harmillista et oot tavannut tuollaisia naisia sitten vain. Minkähänlainen pärstävärkki mahtanee sulla olla oikein?
No, kyllähän tuossa sai makeasti nauraa kaikenmoisille väärinkäsityksille mitä sulla on. Hehee!
Mitäs tuosta pahottamaan mieltään, kun ei ainakaan muhun päde nuo jutut.
Turha sittenkään on sanoa et missään muualla ei olis tällaisia naisia. En ole kasvanut ulkomaailmasta tietämättömänä kuten tämä Jetset.
Mulla olis sanottavaa suomalaisista miehistä yhtälailla, mutta enpä usko että ne siitä paranisi vaikka kuinka paskan jutun tekisin.
Ja mikä noihin muotoihin tulee, on paljon miehiä jotka pitää rehevistäkin naisista. Mutta loppujen lopuksi, ulkomuotoseikat on katoavaisia juttuja...itse en ainakaan mielisi kyllä loppupeleissä ihmisarvoa niiden varaan laittaa.
Ja - enpä jää miettimään tätä juttua tämän enempää kun kuitenkin tiiän et tuo oli kärjistetty, tiettyihin ihmistyyppeihin kohdistettu kyllä aika asiatonkin arvostelu. En voi uskoa et tuommoinen potaska voi pitää paikkaansa yleisesti. Kaikille hyvää mieltä, hyvää vähiin käyvää tätä vuotta ja entistäkin mukavampaa tulevaa vuotta! Lippu korkealle, sisaret!

1

329

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • melinda

      jes.... tuossa oli otetta...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      336
      11534
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      38
      3507
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      79
      3067
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      103
      2805
    5. 92
      2676
    6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      50
      2495
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      158
      2419
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      275
      2304
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1491
    10. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      14
      1460
    Aihe