Olisi ihana

Tällaisina päivinä olisi ihanaa käpertyä oman miehen kainaloon. Juoda kuppi lämmintä kaakaota ja vaihtaa muutama suklainen suukko. Mutta ei. Yksin täällä peiton alla saa kiemurrella.
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minustakin tuo on ihanaa. Haluaisin tehdä omanrakkaan naisen kanssa noin.

Äänestä

mä vaan haluun toffeeta ja sitä on kärryssä voi prkl

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinyksin kirjoitti:

Tällaisina päivinä olisi ihanaa käpertyä oman miehen kainaloon. Juoda kuppi lämmintä kaakaota ja vaihtaa muutama suklainen suukko. Mutta ei. Yksin täällä peiton alla saa kiemurrella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu