baareissa nähtyä

Olipas eilen illalla sairaanloisen lihavia naisia baareissa, vissiin oli Hurme saanu läskin liikkeelle. Nainen saa kyllä olla uhkea mutta sairaanloinen lihavuus ei ole seksikästä.
38523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 38

Vanhimmat

Miksi menit luuviulu.

Äänestä

Paikalliset naiset on mitä on! Parempia naapurikylissä onneksi

Äänestä
  • Niimpä niin, onneksi naapurikylissä löytyy ihania naisia. Paikalliset lihavat naiset eivät yksinhuoltajiksi jouduttuaan yritäkkään saada ihteänsä sellaiseen kuosiin että uuteen parisuhteeseen olisi mahdollisuuksia. Sitten ollaan sairaanloisen lihavia, joko sossun asiakkaina tai tempputyöllistettyinä...ollaan muka niin itsenäisiä ja vapaita mutta ilman miestä sellainen nainen on vain epäonnistuja.

    Äänestä

  • hyisaatana kirjoitti:

    Niimpä niin, onneksi naapurikylissä löytyy ihania naisia. Paikalliset lihavat naiset eivät yksinhuoltajiksi jouduttuaan yritäkkään saada ihteänsä sellaiseen kuosiin että uuteen parisuhteeseen olisi mahdollisuuksia. Sitten ollaan sairaanloisen lihavia, joko sossun asiakkaina tai tempputyöllistettyinä...ollaan muka niin itsenäisiä ja vapaita mutta ilman miestä sellainen nainen on vain epäonnistuja.

    Hei likat!
    Tässä yksi homopoika lienee vailla "tosiystävää". Teksti kaunistelematonta,
    rahvaanomaista ja tylsää, tavallista, sille puutteenpoikaselle.
    Eikös se Myrskylyhty olekin sellainen, sellainen miksi ne sitä sanoo?
    Käykää vain katsomassa Hurmetta ja muitakin velikultia. Näitä riittää meille
    jokaiselle. Itse en ole tarpeessa, kuskiksi lähden jos kaipaatte vieraan ja
    vähän fiksumpien kanssa "hilpakointia".

    Äänestä

Vai oli Proon akat lähteny liikkeelle

Äänestä
  • Taas tämä outo trolli, joka ei muuta näe kuin mainitsemansa näyn!

    Äänestä

  • Taitavat olla Proo joka asiassa?

    Äänestä

Onko sulla joku pakkomielle läskeistä, heh?Voi läskikin olla hyväkuntoinen.
Ja on niitä muuten läskejä naimisissa ja onnellisestikin, usko tai älä!Tiiän monta pulskaa naista, jotka oikein hehkuu..ja monasti se avioelämä vaan paranee vuosien mittaan, vaikka kilojakin tulis.Usein miehilläkin on vuosien mittaan melko tuhti olemus katopa vaan ympärilles!

Äänestä

Oliko paikallinen ylilihava paikallinen kansanedustajaehdokas arvostelemassa lihatiskin tarjontaa?

Äänestä
  • Nyt taisit osua kultasuoneen. Uskon niin !

    Äänestä

Turpakiinni läski!

Äänestä

Nam missä. Onmistä ottaa kiinni ja ... alottaja ku ei vielä saanu mitään 50v eläneenä. Naukuu sielä äitin kammaris.

Äänestä

Ylivieskan baarit on kans täynnä kaikenlaisia sotanorsuja.

Äänestä

Miksi paikalliset naiset ei pidä huolta itsestään?

Äänestä

Tämä kaveri on näitä ilokatujen kaljaveikkoja joka sammunein lyhdyin vaeltaa
ikuisessa toivossa jostakin, jota hänelle ei ole suotu.
Näistä tulee näitä "läiskijöitä" joista saamme lukea silloin tällöin. Voi suru sitäkin
äitiä jonka poika kujalla kuljailee.

Äänestä

Kaupassa käydessä näkee paljon keskivartalolihavuutta näissä alle 30 vuotiaissa neidoissa mitä muutama tällä kylällä on.

Äänestä

Mikä sinä olet arvostelemaan toisten ulkomuotoja, itsekukin saa läskisä kantaa!!! Katso peiliin ja arvostele vasta sitten.

Äänestä
  • Kuule, äläpä välitä. Nämä on niitä turhan "kuljailijoita".
    Aloittaja halusi vain jutun juurta. Asia on sinänsä tyhjänpäiväinen.
    Näitä miehenlössyköitä on näilläkin kujilla joka lähtöön. Kaikkia ei voi edes
    sanoa miehiksi. Suurin osa on hielle, p******* haisevia. Housuunsa laskevia kaljanjuojia.
    Arvon naiseläjät. Ei tarvitse kun viikonlopun lähestyessä, hetken Rillantorin ja
    alkon kulmassa helmaansa heilauttaa, niin taatusti näette koko kylän
    kavalkadin ja siitä pahimmasta päästä.
    Fiksuimmat hakee kuulemma konjakkinsa vähän kauempaa, josta sitten
    syntyy tämä myöhäisherännäisyys. Ainesten myötä virkistyy asiat,
    kunnalliselämää myöten, saaden monenkirjavan joukon, niin lihavat kuin
    laihatkin etsimään sitä elämän hurmetta!
    Joukolla arvon naiset, vain juhlaa joskus riemu rinnoin julkituomaan!

    Äänestä

  • Kylläpä se oli tämmösen pullukan mukava käyvä kattomassa komiaa miestä ku oman kylän miehet nyt on mitä on.

    Äänestä

  • ykspullukka kirjoitti:

    Kylläpä se oli tämmösen pullukan mukava käyvä kattomassa komiaa miestä ku oman kylän miehet nyt on mitä on.

    Ei se sitä tarkoita että jos synnyttää,ulkonäöstä ei tarvi huolehtia enään

    Äänestä

  • ryhdistäytykäävalaat kirjoitti:

    Ei se sitä tarkoita että jos synnyttää,ulkonäöstä ei tarvi huolehtia enään

    Taivaastakos ne ovat sinutkin tipauttaneet. Voi tuota heikkoa itsetuntoa, kun pitää tällaisilla palstoilla yrittää päteä. Hukkaan kuule "poju" pätkäsi menee, ja menee jatkossa muussakin. Naiset ovat sinut ilmeisesti raa`asti rankanneet ja
    tässä palstalla tuo tulos näkyy.

    Äänestä

Miten noloa kun tyyppi ei osaa edes kirjottaa. Se on sairaalloinen...

Äänestä
  • Samoin sinä.

    Äänestä

  • Kirjoittaa kirjoitti:

    Samoin sinä.

    Tämä lienee joku reppana. Onkohan äiti kirjoittanut pojun puolesta kun
    tietää. että on läskiä olemassa. Olisi kiva kun saisi torin lavalle näytille!

    Äänestä

  • Apuaäitikkä kirjoitti:

    Tämä lienee joku reppana. Onkohan äiti kirjoittanut pojun puolesta kun
    tietää. että on läskiä olemassa. Olisi kiva kun saisi torin lavalle näytille!

    Olet elämässä epäonnistunut 40v siiderivalas

    Äänestä

kävikö niin kun suomalaiselle painijalle.Ei päässyt päälle vaikka mieli teki,vai mikä se vetää noin katkeraksi.

Äänestä

jaaaaha. sitä o kaivettu vanha mora esille ja huamattu, jottei terä mitta riitä enää, ku o elintaso noussu. juu
kyl tarttis maijami kiarros poikai tehrä, jotta loppuis läskittely. vaikkas toisaalta, jos joku siitä ny sitte palkoja nenästä repii, nii kyl se taitaa olla liia lihava, ku jollei se olis ,nii tuski se välittäis?? jotta mitäshä mieltä mää olinkaa, vai oliks mää.
mut lihavampiaha täs kyl rupee nää suami neitoset olee, nii ku vähä kaikkial, mis elintaso on näinki korkeella. nii se taitaapi olla.juu. tai sit oon taasekki vääräses (niiku ylleensä)
mut joo. nii sitä ajellaa automobbiililla suoraa rillille, ilma varotusta lähestyvästä syrävaivasta. tai se jos ollaa köyhempiä, nii ranskasiipaleet uunii ja avot on nii herkulline päivälline valmis, jotta ku hiuka siihe hainzia plöräyttää (tai viälä köyhempi vetäsee jääkaapi sivulokerosta pirka jätti pakkaukse), nii naapuri o alta 5min oven takana ihmettelemässä, jotta "mikäs se juhla o ny menos, ku oikei jottai herkkuja valmistellaa?" "että onkos sitä oikei jokku vuasipäivät" ja pahottelee, ku ei oo lahjaa ostannu.juu
ja kersakki päivittelee vaa fb:ä kuvil, jos on mitä muhkeemma näkösiä hamppareita ja kilo karkkia keskiviikkoleffaa varte. puhumattakaa sporttijuamasta, jos o enemmä lisäaine tekstiä, ku kekkose uurevuarepuhees. (täs mää viittasi venäjä suhteisii, jost mää e mittää tiärä)
nonni. sitte tarttis saara viä joku lemmitty, jonka olkapäälle sitä vois pää laskea satumaise seksi jälkee, jos kumpikaa ei juur jaksanu nährä vaivaa, mut silti sänky hajos. ja ny rupee sitte viä vitu...a, ku ensi ei meinaa pää mahtua olkapäälle, ku poski ottaa kii ja ny ku se siin pysyy, nii se per..le liimautu siihe, eikä uskalla näi valtava romanttisel hetkel oikee irti nyhtämääkää ruveta. juu
jaaha, mää huomaa, et taas karkas käsistä, mut minkäs teet, ku kuala valuu suupiälestä ja leivät o köökis.

Äänestä

Onneksi ei tarvi paikallisissa juottoloissa käydä.

Äänestä
  • """huutonaurua......

    Äänestä

  • Miksi sinne pitää mennä?

    Äänestä

  • hikihaisee kirjoitti:

    Miksi sinne pitää mennä?

    Käykö ne edes pesulla?

    Äänestä

Nain aina läskejä naisia persereikään on muuten herkkuu

Äänestä
  • Puhut vain nakkipippeli.

    Äänestä

Jos tuo "juhlakalu" on 6,5 cm pitkä niin siinä hommassa sillä ei tee mitään,se on tarkoitettu vaan pissaamiseen.

Äänestä
  • kylän homopojat täällä taas pikku kiljuissaan kirjottelee

    Äänestä

Oliko taas samat naamat ja samat virret?

Äänestä
  • Mä virrestä viis veisaan.

    Äänestä

  • Vieläkö ne alaikäiset käy juottoloissa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


silmäkarkkiako kirjoitti:

Olipas eilen illalla sairaanloisen lihavia naisia baareissa, vissiin oli Hurme saanu läskin liikkeelle. Nainen saa kyllä olla uhkea mutta sairaanloinen lihavuus ei ole seksikästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu