Ei ymmärrä

Miksi tyyppi anto numeron jos sitten ei kumminkaan halua uuestaan nähdä. En ite edes sitä pyytänyt, eikä ollut mikään semmonen tilanne et halus nopeesti eroon tai mitään.
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on ihmeellistä asiaa, ne hämmästyttää kummastuttaa minuakin.

Äänestä

Oliko kyseessä miespuolinen henkilö? Mulle on nimittäin käyny ihan samalla lailla: Ensitapaamisella ollaan nii rakastuneita ja seuraavana päivänä ei halua enää nähdäkään. Joskus miehiä on vaan nii vaikea ymmärtää :D

Äänestä

Onko hän suoraan sanonut ettei halu nähdä enään?sithän Se ois selvä peli muussa tapauksessa ehkä varattu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmehil kirjoitti:

Miksi tyyppi anto numeron jos sitten ei kumminkaan halua uuestaan nähdä. En ite edes sitä pyytänyt, eikä ollut mikään semmonen tilanne et halus nopeesti eroon tai mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu