Siskoni sanoi että Tuksulla on salikortti ainakin kolmelle Helsingin kuntosalille. Ei ole osunut samaan aikaan siskoni kanssa salille mutta kai se siellä käy kun salikortitkin on hommannut.
Miten Tuksu ehtii käydä kaikilla kuntosaleilla?
fitnesstuksu
254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Miksei kävisi? Onhan varmaan Martinallakin sponsoroitu salikortti ja personal trainer. Riittää. kun tyrkky käy kuvaamassa itseään peilien kautta ja jakaa kuvat somessa mainiten salin ja pt:n. Jos se käy Martinalta, käy se Tuksultakin.
Tuksussa on muuten sata kertaa enemmän huumoria ja karismaa kuin tyhjäntöllöttäjä ja lehtipyllistäjä Martinassa.
Tää on ihan tavallinen ongelma julkkispiireissä. Kun on useempi salikortti, niin ei kerkee aina yhellä salilla olemaan kovin kauan. Sit siinä tulee juuri tää, että treenausaika jää lyhyeksi ja vaikutuksia ei näy, mut rahaa ja aikaa menee välimatkoihin aika paljon.
Ei se mun mielestä Tuksun vika ole, jos se on joutunut useemman salikortin loukkuun. Kyllä tossa pitäs yhteiskunnan tulla jotenkin vastaan ja ojentaa auttavaa kättä. Tai sit ainakin Seiska vois järjestää keräyksen, jolla Tuksu pääsis eroon ylimääräisistä.