Nyt on jotenkin niin

Surullinen olo. Tekisi mieli vain käpertyä peiton alle itkemään.
T. Tyttö
5224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä se siitä, eikun uutta pesään ;)

Äänestä
  • Tai pulla uuniin ;)

    Äänestä

  • Anteeksi mutta ei kiinnosta muut... Mutta jos Hänet joskus saan, niin kyllä minä muutaman "pullankin" Hänen kanssaan paistaisin.

    Äänestä

Onko kiva trollilla

Äänestä
  • En ole trolli...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


VäsyttääJaKovaIkävä kirjoitti:

Surullinen olo. Tekisi mieli vain käpertyä peiton alle itkemään.
T. Tyttö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu