En jaksa...

En jaksa tätä ennää! En tiiä mitä pitäs tehä! Mennee hermo tähänki palstaan! Ihan oikiasti! ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ. Piste
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos tämä käy työstä sun pitää ehdottomasti pitää kahvipaussi.

Liikaa kun roikkuu, no, mitä siinä sitten käy..

Äänestä
  • En minä missää roiku. Tulinpaha vaa taas käymää ja sai huomata että oha täälä vaa menot.

    Äänestä

  • aappppellll kirjoitti:

    En minä missää roiku. Tulinpaha vaa taas käymää ja sai huomata että oha täälä vaa menot.

    Kunnon karkelot vaan shampanja puuttuu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


MEni kirjoitti:

En jaksa tätä ennää! En tiiä mitä pitäs tehä! Mennee hermo tähänki palstaan! Ihan oikiasti! ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ. Piste

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu