Kun käy lävitse loogisesti kävelyreitin aussibaarista hotelli ilvekseen, niin siinä on muutama porttikongi mihin voi mennä sisään, ilman että kukaan huomaa.
Itse veikkaan sitä viimeistä lääkäriasemaa, ennen koskea.
Tampereen kadonnut tapaus
19_1
2
171
Vastaukset
- ennustaja
Minun korttini näyttävät miestä, joka oli samassa ravintolassa kadonneen kanssa ja jolla oli jotain tätä kadonnutta vastaan. Asiaan näyttäisi liittyvän nainen ja mustasukkaisuus. Näkyy myös vettä, mutta en uskalla sanoa, mitä se tarkoittaa. Mies on tumma ja lähtenyt seuraamaan kadonnutta.
- 20_20
Olit oikeassa, veteen meni. Vielä kun saataisiin kiinni se, joka pukkasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195964
- 55752
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119672- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496- 49493
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450