Kun käy lävitse loogisesti kävelyreitin aussibaarista hotelli ilvekseen, niin siinä on muutama porttikongi mihin voi mennä sisään, ilman että kukaan huomaa.
Itse veikkaan sitä viimeistä lääkäriasemaa, ennen koskea.
Tampereen kadonnut tapaus
19_1
2
174
Vastaukset 2
- ennustaja
Minun korttini näyttävät miestä, joka oli samassa ravintolassa kadonneen kanssa ja jolla oli jotain tätä kadonnutta vastaan. Asiaan näyttäisi liittyvän nainen ja mustasukkaisuus. Näkyy myös vettä, mutta en uskalla sanoa, mitä se tarkoittaa. Mies on tumma ja lähtenyt seuraamaan kadonnutta.
- 20_20
Olit oikeassa, veteen meni. Vielä kun saataisiin kiinni se, joka pukkasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1081362Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137814Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois198742Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47707Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!32695- 69692
- 47630
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59555Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29551Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530