Hotelli Als Rodos

rodos2015

Kertokaahan tuoreet kokemukset, ketkä ovat käyneet ko. hotellissa. vanhempia kertomuksia mitä oon lukenut niin ihan hyvältä perus hotellilta vaikuttaa ja suht hyvä aamupala. Mutta tuoreet kertomukset toki aina kiinnostaa. Sijainti ilmeisesti hyvä, että on rauhallinen mutta kuitenkin keskustassa. Kaikki pienimmätki vinkit otetaan ilolla vastaan. :)

2

156

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Maryanna55

      Hotelli on hyvällä paikalla, lyhyt matka minne vaan. Vanhahtava mutta siisti. Hissi on ihan armottoman pieni, matkalaukku mahtui juuri ja juuri sinne. Alakerrassa kiva kahvila, paikallisiakin istuu usein siellä. Henkilökunta ystävällistä. Huone oli ihan riittävä, yksin mahduin hyvin liikkumaan. Toiset sanoi, että kahdella voi olla hiukan vuorottelua kun liikkuu. Yläkerrassa hyvät näköalat parvekkeelta, kattojen yli ympäri kaupunkia. Alakerrassa voi olla pensaat suoraan parvekkeen edessä. Parvekkeella hyvin tilaa 2 tuolille ja pöydälle, pyykkinaru mahtui myös sinne. Aamupala no jaa, kyllähän siinä vatsan täytettä oli mut kyllästyin muutamassa päivässä. Kauppoja ja ruokapaikkoja on lähellä, sen kun vaan valkkaa minne menee. Hiljainen ja rauhallinen hotelli ainakin elokuussa 2014. Tykkäsin, menen toistekin sinne.

    • Minusta oli aika vaatimaton, mutta ihan ok. On kyllä jo n 10 v kun kävin siinä. Ihan perusok. Sijainti erinomainen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      42
      3394
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      1994
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      30
      1729
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      16
      1527
    5. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1508
    6. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      9
      1391
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1387
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1227
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      78
      1125
    10. Jo Alkanutta Viikkoa Ja Maanantai Päivää

      Hyvää huomenta naiselle ❤🤗😘 Toivoo mies
      Ikävä
      22
      1102
    Aihe