Mitä tehdä rakastaa va eikö

Mitä pitäisi tehdä kun yks tyttö kysyy jatkuvasti alax ja en tiedä tykkäänkö siitä vai en ...
382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pieraset kämmenees ja sanot sille et nuuhkase. Jos haistaa ja ei juokse karkuun, niin oot löytäny tosirakkautta. Pirä kiinni ku olis lukkopihdeis!

Äänestä

kiitos kai

Äänestä

Mitä sä ite tunnet ? Se taitaa olla se tärkein kysymys.
Jos tunne ei oo molemmin puolinen niin seurustelu voi käydä aika turhauttavaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vjhbkjbkkn kirjoitti:

Mitä pitäisi tehdä kun yks tyttö kysyy jatkuvasti alax ja en tiedä tykkäänkö siitä vai en ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu