auttakaa tarviin apuu

15v tyttö on hulluna muhu ja ite oon siis 12v poika ja se tyttö vaa haluu yhtee... se on ihan kiva mut meiä ikä ero vähä mietityttää näin nuorena
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos haluat kyseusestä tytöstä eroon, näytä sille sun pikku pippeliä, niin se ei enää ole kiinnostunut susta :)

Äänestä

Sano sille että ottaa muhun yhteyttä, meil ei oo paljoo ikä eroo.(;

Äänestä

Paneskelu on kiellettyä ennen ku on kasvanu 5 mustaa karvaa genitaali alueelle !!! Lakisäädös 158 / &{[4496]}

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miettivääsorttia kirjoitti:

15v tyttö on hulluna muhu ja ite oon siis 12v poika ja se tyttö vaa haluu yhtee... se on ihan kiva mut meiä ikä ero vähä mietityttää näin nuorena

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu