Automatkailu Venäjälle?

Harrastan automatkailua Venäjälle. Tosin ihan lähialueille. Haen bensaa ja juomaa kohtuudella. Ei mitään laitonta. Nyt kysynkin, onko täällä ketään Vaalimaan kautta kulkenutta matkailijaa, joka on ollut kiinnostunut venäläisistä kaunottarista? Lähinnä ajattelen Torfyanovkan mäen päällä sijaitsevaa hotellia? Kannattaako siellä vierailla joko arki-iltana tai varata perjantaina huone, jonne kiikuttaa iskemänsä kaunottaren? Kävin siellä eilen, mutta respassa oli tosi hiljaista. Niinpä, onko siellä aina hiljiasta? Ketä siellä yleensä käy? Suomalaisia tyttöjen perässä vai miten? Muuten tuntuu olevan aika olemattomalla paikalla, jos ei ole mitään toimintaa naisalueella.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • neuvojätäväliin

      Ei kannata sellaista riskiä ottaa seksin vuoksi. Hepatiitti- ja HIV tilanne tuolla rajan pinnassa Venäjän puolella on hirvittävän paha ja se keskittyy erityisesti prostituoituihin ja narkomaaneihin, jotka hyvin usein ovat yksi ja sama asia tuolla. Narkomaanit eivät saa minkäänlaista hoitoa eivätkä he toisaalta sitä haekaan. Rahaa saadakseen suostuvat mihin tahansa ja miten tahansa. Todellista ekstremematkailua ja pahimman sattuessa tulee suomalaisille veronmaksajille kalliiksi. Estolääkitys ei nykyään ole niin kallista mutta kaikki muu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      84
      3462
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      185
      1373
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      77
      1367
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1060
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1000
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      310
      952
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      43
      869
    8. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      95
      867
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      78
      855
    10. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      124
      835
    Aihe