oma mörököllikkä.
Minä haluan olla rakkaan naisen
Mörököllikkä
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://1.bp.blogspot.com/_mzEMPgOqey4/RaLujzcdNXI/AAAAAAAAASQ/1lnk4d240ks/s320/Chihuahua yawn.gif
kömöröllikkä
Ja minä rakkaan miehen köllykkä. Siinä sitten köllikkä ja köllykkä makoilisi viekukkain, ai miten romanttista.
Jo nyt viljellään mörökölli sanaa. Täky? mistäs kuulit? omit ja rakastuit (sanaan). Toisessa ketjussa joku sanoi, kuinka jotkut voivat mennä niin pitkälle, että teettävät kotiavaimia ja käyvät toisten asunnoissa, onko seinillä sen jälkeen korvat?
Sanat leviää, omitaan, miellytään, eletään toisten ihmisten kautta, mitä se semmoinen on. Mene sinäkin siitä mörökölli2 köllöttelemään aurinkoon.
se nainen kenen viereen mörököllikkä ois tulossa. Hellästi hoivaisin, hellästi pitäisin ja olisin sinulle se jonka luota et koskaan tahtoisi pois.
Hyvää työpäivää rakkaalle miehelleni toivottaa rakas vaimosi. Oma hunajanalleni, milloin tulet alleni.