Hesarissa oli äskettäin tarjous 1000 diaa/250 euroa, en ottanu ilmoitusta talteen ja nyt en muista mikä firma tätä tarjosi. Oisko jollain tietoa tästä pääkaupunkiseudun palveluntarjoasta..?
Diojen skannauspalvelu pääkaupunkiseudulla?
Skänniä
3
132
Vastaukset
- KuvaavaToimittajatar
Kun nojailee käteensä,m esittellessään poieniä tissinposkiaan, aika kuluu huomaamatta.
Siksi en ymmärrä miksi skannaus on niin kallista, koska kaikkihan sen osaa.- ei_tod
"kaikkihan sen osaa"
Buahahhah haa. Ei tod. osaa kaikki skannata, varsinkaan dioja! - ei_tod
Ai niin, lisätään vielä se, että hinnassa on varmasti mukana myös skannerin kuoletus. Ne laadukkaat diaskannerit ei ole mitään halpoja vehkeitä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663112Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91841- 1111714
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241239- 1251009
- 93943
- 60934
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6845- 84839