Hyvä hotelli Manchesterissä

helphelphelp

Moi!

Onko kellään kokemusta hyvistä, mutta silti suhteellisen edullisista hotelleista Manchesterissä (UK)? Olen kuullut, että kaupungissa voi törmätä lutikoihin monessakin hotellissa, joten jos kellään vain on hyviä lutikattomia hotellikokemuksia kaupungista, niin vinkit ovat todella tervetulleita! En luota juurikaan hotelliavosteluihin, koska siellä näyttäisi olevan melko ristiriitaista tietoa. Samastakin hotellista on toisilla lutikkakokemuksia ja toisilla ei. Lisäksi yhden yön yöpymisen seurauksena ei varmasti ongelmaa huomaakaan.

Hotelli saisi sijaita keskusta-alueella. Kertoisitko, milloin olit matkalla ja missä hotellissa majoituit ja kuinka pitkän aikaa?

Kiitos jo etukäteen!

5

108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tamperenääs

      Nyt on muuten myynnissä matkalaukkuja, jossa on lutikantappojärjestelmä. Muistaakseni jollakin lämpökäsittelyllä kuolevat laukun sisälle, mutta kotiin palattua kaikki kamppeet kuumaan saunaan. Laukku maksaa jotakin 300e..

      • helhelhelp

        Ou vau, enpäs ole koskaan kuullutkaa moisista. Täytyypä tutkia asiaa


      • kakrot
        helhelhelp kirjoitti:

        Ou vau, enpäs ole koskaan kuullutkaa moisista. Täytyypä tutkia asiaa

        Juu ei ollut mikään vitsi vaan näin on. Löytyy tiedealan lehdistä ja on tilattavissa. Testejä laukun toimivuudesta en ole nähnyt.


    • hyväoli

      Ei ollut yhtään lutikkaa, mutta olen unohtanut hotellin nimen. Muissakaan hotelleissa yöpyneet eivät valittaneet ylimääräisistä seuralaisista. Ehkä me kaikki käytimme kolmen tähden hotelleja lähellä rautatieasemaa.

      • helhelphelp

        Voisitko mitenkään tonkia esiin tuon hotellin, olisin ikikiitollinen!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1652
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1478
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      36
      891
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      849
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      791
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      766
    7. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      718
    8. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      718
    9. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      710
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      673
    Aihe