Minkälainen kaveri on tämä Kotkan Kaupungin teatterin näyttelijä Antti Leskinen? Esiintynyt monissa lasten näytelmissäkin kuten esim Poikani Mio. Leskisestä oli juttuakin oikein 7 päivää lehdessä vuonna 2004 sekä iltapäivälehdissä oikein kuvan kera. Mitähän jutut mahtoi koskea kun ovat poistettu lehtien nettiarkistoista?
Antti Leskinen Kotkan teatteri
23
2902
Vastaukset
- Samifffffg
Tuomittiin lapsipornosta. Oli omalla luottokortilla tilannut tunnetulta Jenkki pedofiililtä kuvia. Poliisit tekivät ratsian Leskisen kotiin osana kansainvälistä operaatiota pedofiilejä vastaan. 7 päivää lehdessä oli kuvia jutun kera tuosta vuonna 2004 Leskinen pervosta.
- Anonyymi
En kyllä voi käsittää mitä joku keski ikäinen mies saa irti lapsipornon katselusta? Sairas täytyy olla mieleltään. Maksaa itse vielä omalla luottokortillaan. Hyvä että jäi kiinni ja sai naamansa lehtiin.
- Oksettavaako
Verbaalisesti lahjakas kaveri. Yksikään näyttelijätoveri ja tuttu ei ole hylännyt. Ei vaikka tuomion yhteydessä jäi selvästä valehtelusta kiinni. Kyseessä ei ole anteeksianto vaan ihan puhdas asian kiistäminen.
- Anonyymi
Käsittämätöntä että tämä henkilö sai jatkaa Kotkan teatterissa ja on yhä siellä töissä.
- Anonyymi
Sillanpään keikkoja peruttu jatkovasti lapsiporno tuomion takia mutta miksi Leskisen on annettu näytellä tuomiosta tähän päivään lasten näytelmissä? Mikä on Kotkan kaupunginteatterin moraali?
- Anonyymi
Sillanpää ei ole saanut tuomiota lapsipornosta.
- Anonyymi
Kotkan teatterin moraali hukassa ja harkintakyky pahasti pettänyt kun pedofiilin annetaan yhä työskdnnellä lasten näytöksissä.
- Anonyymi
En olekäynyt Kotkan teatterissa 2004 jälkeen enkä mene ennenkuin Leskinen on pois talon palkkalistoilta.
- Anonyymi
Antilla ei pitäisi olla mitään asiaa esiintyä teatterissa rikä varsinkaan lasten näytöksissä. Sairas ihminen kun tykkää lapsipornosta.
- Anonyymi
Nostetaampa tätä ylös ettei pääse miehen teot unohtumaan Kotkalaisilta.
- Anonyymi
Tälläisellä tyypillä ei pitäisi olla mitään asiaa Kaupunginteatterin lavalle.
Ajatelkaa että hän on jatkuvasti esiintynyt lasten näytelmissäkin. - Anonyymi
Minkälainen aikuinen mies tilaa lapsipornoa omalla luottokortillaan kotitietokeelleen?
- Anonyymi
Käyn teatterissa usein. Hän on ammattitaitoinen näyttelijä. Mitä te vanhoista asioista horisette. Pari tappoa joka mies ehtii hyvin peräkkäin lusia 20v aikana.
- Anonyymi
Pedofiilit ja lapsipornon harrastajat ovat rikollisten alinta kastia. Jopa vankiloissa muutkin vangit vihsaavat heitä. Lapset on jätettävä rauhaan ja heille ei saa mitään pahaa tehdä
- Anonyymi
Meillä normaaleilla ihmisillä on nollatoleranssi lasten hyväksikäyttöä kohtaan.
Ihmettelen miten Leskinen on saanut jatkaa Kotkan teatterissa. - Anonyymi
Ihmettelen myös miten asia hautautui hys hys ja työt jatkui. Kollegat lienee varustettu oudolla moraalilla. Pedarit ovat saastaa. Eikö hän ole eläkeiässä? Iljettävää. En käy teatterissa ja tässä yksi syy. Siis Kotkassa.
- Anonyymi
On hyvä näyttelijä, ei ole mitään syytä antaa potkuja.
- Anonyymi
En veisi enkä vie lapsiani mihinkään Kotkan teaterin esityksiin niin kauan kuin Leskinen on teatterin palkkalistoilla.
- Anonyymi
Saanut kunnianosoituksena teatterista Valokiilapatsaan tänä vuonna...
- Anonyymi
Patsas lapsipornosta tuomitulle henkilölle? Huh huh. Kotka on kyllä outo kaupunki.
- Anonyymi
Kunnianosoitus on tullut loistavista näyttelijän lahjoista eli osui kohdalleen.
- Anonyymi
Tämä kotkalainen jäi kiinni kun tilasi omalla luottokortillaan pedofiilimateriaalia tunnetulta Amerikkalaiselta pedofiiliringin johtajalta.
- Anonyymi
Teatteripiireissä nämä Antin vinkeet on ihan ok. Eläkkeelle lähtemistä juhlitaan yhdessä. On se sellainen velikulta.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622542Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant979811Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537713Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1926221Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645820Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,585307Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515203HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214853Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074554