Haluaisin jutella ja tutustua bi naisiin. Olen 37 vuotias. Tulkaa rohkeasti juttelee ja kertokaa sähköposti osoitteenne niin kirjoitellaan. Jään odottamaan vastauksia!
Löytyiskö ystäviä bi naisista
15
156
Vastaukset
Eikö löydy ketään ystävää juttelemaan?
- vaanminä
Onko täysin mahdoton ajatus kirjoitella 10 vuotta vanhemman naisen kanssa, joka tykkää naisista vaan.
Eikö kukaan halua tutustua mukavaan naiseen?
- 10plus14
Minä haluaisin :) Olen samanikäinen kuin sinä. Kerropa sähköpostiosoitteesi niin laitan viestiä ;)
- 10plus14
Postia laitettu :)
- Hei135
Haureus vie Helvettiin. Joka kerta kun ihminen tekee syntiä häneen tulee sisään demoni. demoni syö ihmisen sisältä osittain elävältä ja aiheuttaa sairauksia.
- Hei135
Itse olen täysluuseri, nolla olen. Täystyperys olen. Mutta tiedän totuuden. Totuus on Kristus ja Häneen uskova pelastuu.
- sinkkunainen1
Täällä on vähän vanhempi nainen kun sinä. sähköpostioite on [email protected]
Nostetaanpas tämä jos löytyisi ystäviä.
Löytyykö vielä ystäviä naisista?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293