Tähän sitä on nyt tultu...†

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13490518
PC kuolee - niinhän se oli.....†
Mutta tuo tulee sitten tilalle.......†....eli ongelmat! Siinähän on linuks-ytimeen tehty android ja ongelmia riittää......†
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mikki$puudelit tykkäävät elää vaarallisesti adoben flashin ja readerin kanssa. Niistähän löytyy reikiä lähes yhtä paljon kuin vintoysista.

Äänestä
  • Minusta tuossa ongelmana oli linuks-ytimeen tehty andero! Aloitus ei mitenkään edes sivunnut Microsoftia tai Windowsia.......†

    "Samsungin tabletti ja käyttöjärjestelmä Android. Facebook mobilessa videoita ei edes näy missään, tavallisessa versiossa ladattujen kaverin videoiden kannet näkyvät, mutta videot eivät käynnisty. Jonkun Flash Playerin sain aikoinaan ladattua tablettiin. Mikä neuvoksi?"

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


linuks-ydin_ongelma kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13490518
PC kuolee - niinhän se oli.....†
Mutta tuo tulee sitten tilalle.......†....eli ongelmat! Siinähän on linuks-ytimeen tehty android ja ongelmia riittää......†

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu