Haukiputaalle uusi Halpa Halli, tässä

halpahallin perustajan ja omistajan saarnanäyte:

https://www.youtube.com/watch?v=vc1U8oUWZnw
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu Esko on päässyt elämän leipään kiinni eikä hellitä !

tuolaistakaan ette kuule lutterin laitoksissa koskaan, ei koskaan.

Äänestä

Oli väkevä hengellinen tilaisuus. Siinä tarjotaan kuulijoille maistuvaa elämän leipää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keisitas kirjoitti:

halpahallin perustajan ja omistajan saarnanäyte:

https://www.youtube.com/watch?v=vc1U8oUWZnw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu