VAstakkaisen sulupuolen lägestyminen monille miehille hankalaa. Ovat rumia, tolloja, tai lihavia. Nyt näillekin on löytynyt oiva foorumi netistä, mistä sitä tavaraa saa vaihdetuksi tavaraan,
http://nyt.fi/a1305939757862
Selittänee, miksi hunksi ei ole kerinnyt häiriköimään tällä palstalla aikoihin :DDD
=DW=
http://nyt.fi/a1305939757862
Selittänee, miksi hunksi ei ole kerinnyt häiriköimään tällä palstalla aikoihin :DDD
=DW=
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tuohon napaan mahtuu paljon napanöyhtää.
Oman vartaloni ulkokuori kestää seisoa alastomana naisten katseiden edessä, ei pulskistu tuijottamallakaan, mutta ei ole riukukeppikään.
Kyse taitaa olla naisten sairaalloisesta ruokkimistarpeesta. Onneksi miehen kanssa ei koko vastuu jää naiselle, vaan mies voi itse päättää mihin ryhtyy.
Lemmikkieläimiä ruokitaan joissain kodeissa samalla tapaa, eläimet voivat huonosti. Osa ei pysty kunnolla liikkumaankaan kamalan ylipainomassansa kanssa. Omistaja tarjoilee herkkuja, ja kuvittelee rakastavansa lemmikkiään. Tosiasiassa ko. ihminen on todella itsekäs ja vahingoittaa kaikenlaisia eläviä lemmikkejään, niin ihmisiä kuin eläimiä. Kuolema tulee nopeammin kuin terveellisemmin elävien ja liikkuvien kohdalla, mutta uhrille se taitaa olla helpotus.