voi elisa voi elisa

Taisit tehdä hieman tyhmyyksia ......hyi sekaantua varattuihin miehiin hyi hyi nasse setä on vihanen
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

elisahan on viisas. Varatut ei jää nurkkiin pyörimään taatusti. :)

Äänestä

Eihän siinä ole mitään pahaa, "sekaantua varattuihin miehiin" ei ne kerro missä ovat käyneet.... ja ovat siistejä tuleessaan ja rahaa on niin kun kuulukin ... ja sitä kuluu ... :) vaatii kyllä elämänkavereilta / vaimoilta mielikuvitusta... jatkaa kuin mitää ei olikaan tapahtunut ...:) tää on elämää jne....

Äänestä

Ei se oikeasti ole varattu. Mutta ottaa toisista hyödyn ja antaa toisille huvin. Tyhmä on tyttö. Se ei vaan siitä naisesta tykkääö ollenkaan.

Äänestä

Pitääkö tässäkohtaa nauraa

Äänestä
  • Tässä voi nauraa. Tyhmä se on. Roikkuu vaan mukana, vaikka ei saa mitään itselleen. Muut naiset saa hyvän kohtelun ja hellyydet.

    Äänestä

  • tyhmäon kirjoitti:

    Tässä voi nauraa. Tyhmä se on. Roikkuu vaan mukana, vaikka ei saa mitään itselleen. Muut naiset saa hyvän kohtelun ja hellyydet.

    Eikä ole.

    Äänestä

  • Tänäänkin oli siellä, ja toinen saa viettää aikaa lähelläsi , ja kaiken huomion annat toiselle. Miten kehtaat. Kyllä hänkin on ihminen, ja ansaitsee paljon paremman kohtelun. Mitä pahaa hän on sinulle tehnyt? Niin on tainnut olla heistä ainut joka on aidosti sinusta välittänyt.

    Äänestä

jotkut aika hyviä salaamaan varattuneisuudensa. Mutta tästä lähtien olen varovaisempi. Opin virheistäni kyllä.

Äänestä
  • Hyvä, jos hän j on varattu, niin ilmoitan asian eteenpäin. Olisi kyllä itse voinut hänelle ilmoittaa. Selvästi vain kusetti naista. Otan puhelun heti.

    Äänestä

  • Niin siis taas j jarkko juha janne joni jani vai kuka kenties j alkaa monta nimee mut ei tullu varatun akalle ainakaan puheluu eikä viestii et ukkokulta kusetti ja petti

    Äänestä

  • ilmoitaneelle kirjoitti:

    Hyvä, jos hän j on varattu, niin ilmoitan asian eteenpäin. Olisi kyllä itse voinut hänelle ilmoittaa. Selvästi vain kusetti naista. Otan puhelun heti.

    Ei ollut nyt kenestäkään J:tä kyse.

    Äänestä

  • Puhelu meni sille naiselle jota j kusetti. Piti pelkkänä pellenä ja nollana. Nyt viettää aikaa toisen kanssa. Häpäisi koko naisen kun esitti että välittää ja kun nainen lähti niin heti tuli toinen .

    Äänestä

  • Hieno homma näin pitää naisille kertoakkin onhan se jokin oineus ja kohtuus heilläkin ja pettäjä ja pettäjätär saavat kantaa vastuunsa. Hieno 10 pistettä ja papukaijamerkki

    Äänestä

  • Antaa kaikkien lehmien lentää ja antaa jakorasioiden jakaa....nauti sinä ja ehti kunnon mies eläkä sorru tommoseen luuseriin. Olet anasainnut parempaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koii kirjoitti:

Taisit tehdä hieman tyhmyyksia ......hyi sekaantua varattuihin miehiin hyi hyi nasse setä on vihanen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu