Tarvitsisin Active Hair and Beauty -kapseleita, koska syön kortisonia joka ohentaa hiuksia. Onko jollakin myydä tarpeettomana itselleen, tai tietäisitkö mistä kyseistä, kallista, tuotetta saa kaikkein edullisimmin ?
Mistä Suomessa saa luontaistuotteet edullisimmin ?
11
110
Vastaukset
- Vastaajostiedät
Käykö täällä palstalla enää ketään ? Vastaus olisi kiva.
- 560
Oletko kokeillut apteekista saatavaa Priorinia? Tunnen henkilön, joka saa neurolepti-injektioita( vasten tahtoaan),ja häneltä ovat hiukset alkaneet lähteä. Hän alkoi käyttää Priorinia, ja hiukset alkoivat kasvaa ja tuuhentua. Priorin on kyllä kallis, mutta näyttää olevan tehokas.
- luontoäiti
Kortisoni ei ohenna hiuksia,vaan päinvastoin,vahvistaa niitä,ja minulla meni kiharallekkin vielä!
- LääkebisnesTappaa
Kortisoni haurastuttaa hiuksia, ihoa ja luustoa, sinulla täytyy olla perintönä vahvat hiukset, tai joku muu hiuksia vahvistava lääkitys, jos noin kävi. Yleisesti aiheuttaa kaljuuntumista naisillakin.
- Kela-korvattavaksi
Niin sitä vastausta, että löytyisikö edullisesti, esim. käyttämättä jääneitä pakkauksia myytävänä keltään ?
- RAL
Muutamassa kaupassa on suomessakin. Esim:
https://www.hyvinvoinnin.fi/active-beauty-hair-nails?gclid=CKi_0KvPncUCFcQMcwodiEQAuQ
http://www.luontaisporssi.fi/active_beauty_hair__nails_1?gclid=CO-fy9fPncUCFcXPcgodmqQA1w
- tilaamalla-tuolta
- ihanhumpuukiaon
Verkkokaupasta saa
https://www.hyvinvoinnin.fi/active-beauty-hair-nails?gclid=CL3ux7CZncUCFUEMcwodqRsAkg
Hiusten lisääntymistä, pituuskasvua tai paksuutta EI voi lisätä millään aineella.
Ihan oikeesti, EI voi.
Jos näin olisi, niin meillä olisi kaikilla paksut hiukset napaan asti aivan varmasti, mutta kun ei ole. Ja missähän ne kaikki pitkäkyntisetkin ovat?
Rakennekynsiä laitetaan, kun omat ei kasva.
Älä laita rahojasi humpuukiin.
http://personal.inet.fi/koti/remeli/hius.htm
Voit todellakin kokeilla kaikenlaisia lisäravinne juttuja, mutta niiden vaikutus usein on minimaalinen tai täysin 0. Ne joille ne ovat auttaneet vain pitävät niistä niin kovaa meteliä että kaikki luulevat että niillä on hyväkin teho.- Indian94
Kyllä voi. Priorinin avulla korjasin Abilifyn ja Sertraliinin aiheuttamat vauriot. Jos ne ei sinulla toimi, niin se ei tarkoita että muillakaan ei toimisi.
- ravinnollakuntoon
Et korjannut.
Mikään pilleri ei kasvata uusia hiuksia.
http://personal.inet.fi/koti/remeli/hius.htm
- miellyttävä
Verkkokaupasta saa http://goo.gl/ufVeh9
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18011299
- 565381
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html462627- 382301
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131811Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,441735Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta381393Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v371319Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s61226Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut261159