Olisipa muuten

viikonloppuna jossain, eikös? :)
24<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

olisi.pikemmin tympeää niinkuin sinäkin.

Äänestä
  • hyi,rumasti sanoit

    Äänestä

:))

Äänestä

olisi todella upeaa nähdä sinut..jos olisit hän..mutt taidat kuulua toisaalle..

Äänestä

Toivottavasti nähdään

Äänestä
  • Nyt ei joua ; )

    Äänestä

  • no mitä helvettiä???

    Äänestä

  • Kiirettä pukkaa ; ).

    Äänestä

No nii-i oliskii!! ;)

Äänestä

Oishase .

Äänestä

kello 17.00 samassa paikassa missä ollaan ennenkin nähty. Tämä naiselle, kun ei tuosta aloittajasta tiedä? ps. nyt uskaltaudun pyytää sut kahville, kun viimeks tulit yllättäen.

Äänestä

No se on kysymättäkin selvää. Olis. Jos olisit hän.

Äänestä

todellakin.

Hallissa nähdään ;)

Äänestä

oishan se mukava nähä ,sunnuntaina ,mutta missä?puolessa välissä matkaa oisko mahollista?

Äänestä
  • Samalla tavalla ajattelin minäkin....että puolessa välissä matkaa tavattais? Aika voisi olla sunnuntaina klo 13.00?

    Äänestä

  • pitkinkö? Olis kyllä kiva nähä ja jutella..

    Äänestä

  • Nelostietä kirjoitti:

    pitkinkö? Olis kyllä kiva nähä ja jutella..

    että sovit tapaamisia ketjun välivaastajien kanssa? :D

    Äänestä

  • laita missä tekstiviestinä mun puhelimeen ,laitoin puhelimen kiinni nyt kukaan ,muu ei tiijä paikasta.lähen nyt nukkumaan ja luen aamulla ..hyvää yötä

    Äänestä

  • Kaisätajuat kirjoitti:

    että sovit tapaamisia ketjun välivaastajien kanssa? :D

    nimenomaan..

    Äänestä

  • treffejä, ei uskalla soittaa, ei tekstaria vastaanottaa, pitää olla kuin kusi sukassa, ja PETTÄÄ HETI KUN SELÄN PUOLISO KÄÄNTÄÄ:
    Ei vapaa toimi noin, vapaa soittaa, vapaa vastaanottaa ja vastaa puheluihin silloin kun joku soittaa.
    Eikö hävetä yhtään? No ei varmaan, vaan pelottaa kärähtäminen.

    Äänestä

Olisi todellakin, jotenkin ajattelin, että olisi jo aika. Viime kerrasta jo yli kaksi kuukautta. Mutta haluatko vielä? Olisi kiva jutella,katsella toisiamme, vaihtaa kuulumisia ja olla lähekkäin..

Äänestä

Sitä suurin osa palstailjoista varmaan toivoo.

Äänestä

Jos olis kiva nähdä niin sitten varmaan näkisitte.
Ja tämä ketju meni tuolla jo aikoja sitten taas omille raiteille. kai viestejä ja soittoja voi tehdä ilman salailuakin.
Onneksi ei kohta ole tuota ongelmaa. Ja ketään en koskaan ottaisi, joka tuolla lailla kyttää. Kyllä suhteen kummatkin osapuolet suhteensa ongelmat tietää kyttimättäkin ja sekös joitakin harmittaa. Ja on se ihana tuolla irl, kun joku sanoo että tykkää. Kyllä jokainen sellaista tarvitsee, ei meistä kukaan halua olla pelkkien olettamuksien varassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kivanähdä kirjoitti:

viikonloppuna jossain, eikös? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu