Hyvä biisi

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Auringonlaskuun ajaisimme.
Olet kaunis ja minä voimakas
Ah, sulla on ihana varvas!
Haluaisin kovasti riisua paitasi
Nähdä ihanat rusketusraitasi

On kaunis kesäyö
ei haittaa meitä koulutyö
Tulen aina muistamaan sut,
Toivottavasti säkin myös mut.

Tahtoisin olla sun kanssasi sillai,
Tiedäthän kyllä, itsekkin millai."

Äänestä
  • tule muistamaan hyvällä.

    Äänestä

  • No höpöhöpö...

    "Helvetin hyvin menee...

    Sä kysyt multa miksi oon vihainen,
    ja ikkunasta puluille kiroilen.
    (Äääk,rapaten roiskuu)

    Heitetäänkö pois kaikki housut ja paidat,
    lähdetään lennolle.
    Näytä mulle missä sul on rusketusraidat,
    piirrä ne kartalle."

    Ps. minä olen kaunis ja sinä voimakas!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Otaitsellesi kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=5ousHEdXA54

;*)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu