http://m.iltalehti.fi/uutiset/2015032219402489_uu.shtml
Jälleen maahanmuuttajan tekemä raiskaus. "Puhui suomea murtaen "
Kyllä nyt on korkea aika ihmiset silmät avata, myös teidän hyysäreiden. Vaikka kuinka ihanalta tuntuu maailman eri kulttuureja halata , niin tässä on tulos jonka saatte palkaksi tästä järjettömästä hyysäyksestä näitten ulkomaa elättien tekemänä !!!
NYT LOPPU HYYSÄYKSELLE JA JÄRJETTÖMÄLLE MAAHANMUUTOLLE !!!
SUOMI TURVALLISEKSI SUOMALAISILLE !!!!
LAPSILLEMME JA NAISILLEMME !!!!
Jälleen suom.nen nainen raiskattu mamun toimesta !
5
<50
Vastaukset
- Ota-rauhallisesti
Älä löpise. Et sää mitään mahra vaikka kuinka miäles tekis. mee vaan maate ja peittoo korviin.
Sillai sulla on parasta ja kaukana on kavala maailma.
Mut kiva kumminki jos toi isoilla kirjaimilla "huutaminen" sua auttoi. Simmostha se o.- näinheiluu
Siinäpä hieno kommentti kukkamekolta
- hyysärionhyysäripaska
Nimimerkille : "ota-rauhallisesti"
Jos noin vähän liikauttaa suomalaisen naisen kärsimys , jonkun mutiaisen tekemä raiskaus rikos suomalaista naista kohtaan niin sinulle olisi paras lääke lopetuspiikki perseeseesi !!!
Nämä ovat uskomattomia tapauksia nämä hyysäripaska idiootit !!! Täysin välinpitämättömiä kun suomalainen kärsii, mutta auta armias jos jonkun musun eteen vaikka ruokakauppajonossa joku etuilee , niin johan meteli nostetaan !!! JA NIMIMERKKKI " OTA-RAUHALLISESTI" HAISTA VIT.TU ! hyysärionhyysäripaska kirjoitti:
Nimimerkille : "ota-rauhallisesti"
Jos noin vähän liikauttaa suomalaisen naisen kärsimys , jonkun mutiaisen tekemä raiskaus rikos suomalaista naista kohtaan niin sinulle olisi paras lääke lopetuspiikki perseeseesi !!!
Nämä ovat uskomattomia tapauksia nämä hyysäripaska idiootit !!! Täysin välinpitämättömiä kun suomalainen kärsii, mutta auta armias jos jonkun musun eteen vaikka ruokakauppajonossa joku etuilee , niin johan meteli nostetaan !!! JA NIMIMERKKKI " OTA-RAUHALLISESTI" HAISTA VIT.TU !Olen samaa mieltä kanssasi, nämä mamuloiset alkavat käydä jo vaarallisiksi ihmisille ja eivät hyysäritkään ihmisten asialla ole
- RuippamunatPoisSuomesta
Siellä on taas lapamatoa laitettu piiloon väkisin !!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1197546Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista786604- 955264
- 524615
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee494266- 2304159
- 444095
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san283948- 583080
- 482576