sulle mitään. Saatat luulla niin, mutta luulo ei ole tiedon väärti.
Ikinä en ole halunnut kostaa
tunnistatitsesiheti
29<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Miksi kirjoitat tänne tuollaisia..? Laittaisit suoraan, olisi reilumpaa kaikille.
Mikä sun käytöksen selitys sitten on jollei kosto?
En kyllä luule mitään, eikä kiinnostakkaan. Luule mitä luulet itse, kuka nyt oletkaan.
No okei, tää oli multa.
Mikset sä hoida asioitas live-elämässä? Et uskalla? Täällä uskallat puskista huudella? Raukkamaista.
No kun ei ole mitään ongelmia irl. Kaikki menee ihan hyvin.
Miksi tällanen alotus sitten tänne?
Pohtia, en ole luullut että haluaisit kostaa koska sinulla ei ole mitään syytä kostaa minulle mitään koska en ole tehnyt mitään kostettavaa. Olikohan täällä joku viesti jossa epäiltiin kostoa, se ei ollut minulta.
Miksi olet noin pihalla, luulet jatkuvasti toisten kirjoituksia minun kirjoittamikseni, miksi et voi puhua irl minulle näistä? Luuletko että täällä asiat jotenkin selkenee, et kai..? :) Kaikki on mennyt vain enemmän ja enemmän solmuun, kiitos.
Hienoa että sinulla menee hyvin, sehän on se pääasia.
t. "hän"
Siksi kun juokset minua pakoon etkä itse puhu! Välttelet minua Irl. Miksi?
Olet nainen kyllä outo. Pyydät minua puhumaan sinulle irl mutta kun yritän välttelet! Onko sulla kaikki ihan kotona? Nainen oot sekaisin! Ihan kuin et tietäisi että olen täällä ja yritän irl tätä selvittää! Oletkohan väärässä luulossa sittenkin irl.
Olet itse sekaisin. :(
Milloin lopetat tuon näyttelemisen.
Tulin vuokses sinne, sä et tehnyt mitään! Välttelet!
Miksi vastaat aloitukseen en ymmärrä ?
Lähetä minulle viesti sähköpostiin tai kännykkään.
En aio jäädä tänne palstalle sun provoja lukemaan ja katsomaan miten huvittelet ihmisten kustannuksella. Voit lopettaa tuonkin pelleilynkin jo.
Outlook vai saunalahti?
Onks se sun puhelin vielä sellanen pinkki vai vaihdoitko taas?
Pitäisköhän sun jo tajuta et se sun hän ei todellakaan ole täällä kirjoittamassa. Se ei ole sulle vihainen tms. Sitä ei vaan vois vähempää kiinnostaa, eli siks menee pakoon. Koita nyt jo hyvä mies hyväksyä tosiasiat ja mene eteenpäin, ok?
ylempänä kirjoittelevien pitäis tajuta et kirjoittelee ihan vieraalle ihmiselle.
Ei ne tajuu, hullut haluu elää omassa fiktiossa. Ne irl. ihmiset joita noi löyhäpäät tänne palstapsykoosissa resonoi, ne ihmiset varmaan juoksee näitä saittisekopäitä karkuun korot ja kumisaappaat kopisten :)
Hän nainen meni nyt hetkeksi ihmettelemään, että miten se keltainen puhelin voi näyttää pohtiasta pinkiltä? Vuorokauden mietinnän jälkeen..Ahaaa, näyttäähän se aika pinkiltä ilta-auringossa <3 Ahaa, salainen vihje ilta-auringosta <3
Ahaa, upea pohtia haluaa hän-naisen kanssa katselemaan auringon laskua <3
"Voi rakkaani, anna anteeksi, etten ymmärtänyt, olet niin romanttinen, hetken jo luulin että kirjoitat toiselle, ihi ihi, pinkki"
Pilvist on koko muas, eip näjy pohtijot aurinkon laskuis vähhää aikoo. Tuleha tän hän naikkone ni tuprutellaa yhes pilvvee :)
Mikä teitä vaivaa. Kosto on tekoja, kohde tietää olleensa koston kohteena jos sellaisesta on kyse. Ei kukaan voi luulla että joku kostaa, ei se ole luulon asia.
Etpä. Nautit siitä.
Lapsoset leikkii taas tässä ketjussa. :)
Mutta kuka se lapsonen on? Sinä vai minä vai me molemmat vai me molemmat ja yks ja kaks muuta ;)
Vai minä?
Vai me kaks ja irene ;)
Ei ole luurankoja kaapissa. Täysheterokin olen. Ei onnistu temput.
Suottap se oll nii tai voip se oll näiki :)
No mitä se kaikki sitten oli? Ja voisitkos sitten oikaista asian jos ajattelet että luulen turhaan niin????