Tyttäreni

Pirre

sanoi minua kyyniseksi. Sanokaa hyvät ihmiset mitä minun tulisi tehdä asialle? Olen niin paskan realisti, että itseänikin potuttaa :/ mutta en itse maha mittää tälle asialle. Olenkin sanonut että en tee mitään - tyhmyyttäkään, vahingossa :(. Mutta se on sanottava, että saan huvia tilanne komiikasta, niin että on vaikea joskus pidättää hymyään sopimattomissa tilanteissa. Onkohan muita yhtä tylsiä ihmisiä olemassakaan.

2

360

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vastaavat läheisesti omiani. Älä tee niille mitään, en minäkään. Nauretaan sitten yhdessä p****isesti, kun taas keran olemme oikeassa ja muut väärässä!

    • mintturosmariini

      ...minäkin tunnistan nuo "oireet" itsessäni:)
      Enkä kyllä aio tehdä niille mitään; olen sellainen kuin olen ja se saa kelvata...
      Joskus ihan itseänikin hirvittää tää tylsyys, kun en näe naurettavuutta ainakaan niissä asioissa missä muut yleensä...:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      583
      1210
    2. 76
      879
    3. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      273
      678
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      55
      646
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      184
      642
    6. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      161
      622
    7. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      590
    8. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      126
      582
    9. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      203
      536
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      496
    Aihe