miks pitää aamulla herätä? miksei voi vaan jäädä nukkumaan? jos jää nukkumaan niin mitä tapahtuu? ei varmaan mitään, joten ihan hyvä vaan jäädä nukkumaan. ei oikeasti kiinnosta lähteä minnekään. ainoa mikä kiinnostaa on nukkuminen ja se on numero 1harrastukseni tällä hetkellä. onko muilla samaa?
Haluan vaan nukkua?
sleeeeeeepyy
71467
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Nukun noin 12 tuntia päivässä, ja kun olen hereillä niin katselen sängyssä TV:tä. En koskaan lähtisi sängystä ellei olisi pakko.
Niin minäkin ja minun kaverini. Olemme työttömiä ja syrjäytyneitä.
Rahapäivinä juomme kaljaa ja pelaamme pelejä.
Muulloin nukumme ja katsomme tv.tä sohvalta.
öh..?yleensä tapahtuu se että josset herää aamulla ja mene töihin/kouluun sinusta tulee työtön tai menetät koulupaikan..
Sinun perseenhautomisesi ei kiinnosta ketään.
Haluaisitko haistaa? Olen maannut samoissa kalsareissa jo useamman viikon.
En jaksa peseytyä, haluan vain nukkua ja levätä sekä katsoa telkkua.
Syön sipsejä sängyssä.
Julkula calling.
Jos aamuunisuus meinaa vaivata, niin joillakin se on vain syy, että he ovat aamuntorkkuja ja illanvirkkuja, joihin itse kuulun. Illasta ei vain tule uni silmään tai ei "malta" asettua levolle. Aamusta ei sitten jaksaisi herätä ja tulee univelkaa.
Kyllähän se on masennuksen merkki, ettei jaksa aamulla nousta henkilöillä jotka eivät ole niitä aamuuninisia. Kannattaa alkaa hoitamaan alakuloaan.