H.O.M.O.H.O.M.O
H.O.M.O.H.O.M.O
7
113
Vastaukset
- BlackNiga
Älä ole homo. Homous levittää vaan tauteja, koska se on väärin.
- imetötteröös
Tollasia pikkuhinttejä pitäs pussata oikee kunnolla...nimittäin turpaan!
- heteromies
Homoista ei voi saada tautitartuntaa, jos suojautuu nahkakäsineillä ennen kuin alkaa mätkiä homoja.
Vai ei poika saanut teininä munaa ruman finninaamansa takia ja nyt vituttaa! Ei ole rumuus mihinkään ajan kanssa kulunut ja vieläkin joudut vain dildottamaan. Sääliksi käy, mutta eihän sinua kukaan pane!
- rintafilee
Gilbert58 kirjoitti:
Vai ei poika saanut teininä munaa ruman finninaamansa takia ja nyt vituttaa! Ei ole rumuus mihinkään ajan kanssa kulunut ja vieläkin joudut vain dildottamaan. Sääliksi käy, mutta eihän sinua kukaan pane!
Alkoholipalstalta löydätte kohtalotovereita. Kaikki joukolla sinne kauhoittelemaan percesilmiään!
- LahdenKuusysi
Ei minulla ole mitään homoseksuelleja vastaan, kunhan hoitavat hommansa neljän seinän sisällä, piilossa normaalien ihmisten katseilta.
- Vendi-Händy
Joo ja sit ne tarjoilee sulle pitsan mällikäsillä kjähkjäh!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks795902Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.1114279Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää1143696- 1333080
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri742616Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis32584Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o1662543Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1202170Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu471901En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131655