Kaipaan sua J-mies.

Koskakohan kohdataan?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Näitä alkaa olla jo aika paljon, mutta mistä tämä henkilö on?
Lääni, kaupunki tai joku muu tunnuste.

Äänestä
  • h-paikkakunta

    Äänestä

  • kohdennettu kirjoitti:

    h-paikkakunta

    Uusimaa

    Äänestä

Ei ole ainakaan minulta, vaikka voisi olla. Kaipaan häntä kyllä yli kaiken, mutta... turhaan.

Äänestä
  • Ja tää vois olla multa. Nää on näitä.

    Äänestä

Kivat nimikirjaimet sinulla.

Äänestä
  • MIstä sä löysit muita kirjaimia kuin ton J?

    Äänestä

  • hömmistynyt kirjoitti:

    MIstä sä löysit muita kirjaimia kuin ton J?

    Onhan siinä aloittajalla selvästi M ja V. Esim Maija Virtanen siis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä_vaan1 kirjoitti:

Koskakohan kohdataan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu