Vertailu pystyyn..

Uusi A4 tulossa tämän vuoden puolella.

http://www.autoexpress.co.uk/audi/a4/89181/new-2015-audi-a4-to-get-tt-styling-and-new-platform

kysymys kuuluu!! Mikä näistä kolmesta on sitten se paras?

Mercedes Benz C
Bmw 2015 facelift
Audi A4 2015.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Useamman version kaikista omistaneena Bemari ja Mersu yhtähyviä, Audi tulee kaukana perässä niin ajettavuudessa kuin laadussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bmwdriven kirjoitti:

Uusi A4 tulossa tämän vuoden puolella.

http://www.autoexpress.co.uk/audi/a4/89181/new-2015-audi-a4-to-get-tt-styling-and-new-platform

kysymys kuuluu!! Mikä näistä kolmesta on sitten se paras?

Mercedes Benz C
Bmw 2015 facelift
Audi A4 2015.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu